Šeimos pagausėjimas ir kelionės lėktuvu

Kuomet prieš akis vis šmėžuoja pigūs skrydžiai, neretai susigundome malonios kelionės idėja. Į šiltus kraštus, į gražius kraštus, į egzotiškas ir nuostabias keliones. Lengviausia keliauti, kol esame tik dviese. O kaip dėl kelionių su vaikais ar dar tik planuojant šeimos pagausėjimą?

Kelionės nėštumo metu

Kelionės lėktuvuTaigi, jeigu domina pigūs skrydžiai nuolatos, pagalvosite, kad būtų galima pakeliauti tarsi paskutinį kartą dar dviese be vaikų pakeliauti, kai moteris laukiasi. Iš tiesų, tuo metu būsimi tėveliai pagalvoja apie daug ką, ką dar gali kol kas padaryti tik dviese. Tačiau jeigu būsimoji mamytė laukiasi, tuomet bus klausimų – kada keliauti, kada to nedaryti? Ar galima skristi lėktuvu? Jeigu nėštumas tvarkingas, nekomplikuotas, tuomet skristi galima. Vienintelis neramumas yra tas, kad lėktuve mažiau deguonies, tačiau jeigu gydytojai neteikia kažkokių apribojimų, tuomet viskas gerai. Nėščias nuo 28 sav. Įleidžia tik su pažymėjimais iš gydytojų. Na o nuo 37 sav į lėktuvą gali būti neįleidžiama, nes bijoma, kad prasidės gimdymas ore. Jeigu visgi skrendate tinkamu laiku ir laikotės visų gydytojų rekomendacijų, tai pasirūpinkite, kad sėdėtumėte arčiau tualeto, tačiau ne taip arti, kad pasiektų kvapai. Taip pat galite užsisakyti papildomai vietos kojoms, kad būtų patogiau, jeigu to reikia. Į saloną būtinai pasiimkite vandens ir sausų užkandžių, pykinimo atvejui. Apskritai, jeigu labai pykina, geriau palaukti ir dar neskristi. Kitais atvejais pykinant galima būtų bent pasiimti apsidraudimui maišelį vėmimui. Na ir labai svarbu, kur keliaujate, kur skrendate, ir kokios ten sąlygos bus toliau.

Kelionės su kūdikiais

Jei keliaujate su kūdikiu, nusiteikite, kad galbūt tiek jūs, tiek vyras vis turėsite atsistoti salone ir sūpuoti kūdikį, kad jis neverktų. Taip pat jis kartais visgi verks ir žmonės į jus piktai šnairuos lėktuve. Tai tokia kelionių realybė, teks prie to priprasti. Aišku, jūs savo kūdikį pažįstate geriausiai, ir žinote, kaip jam geriausia pagelbėti. Verta imti priority įsodinimą, kad nereikėtų ilgai stoviniuoti. O iškart prieš išskrendant dar laukiamojoj salėj – pakeisti vystyklus. Pasiimti visus reikmenis, kurių paprastai reikia kūdikiui.

Kelionės su paaugusiais vaikais

Keliauti lėktuvu su mažais vaikais, kurie yra gerai išauklėti ir paklusnūs. Tiesiog paimkite jiems kuo užsiimti: žurnalų, žaislų, žaidimų, galvosūkių, nes vaikai judrūs, gali norėti lakstyti. Tačiau, jeigu jie paklusnūs, bus viskas gerai, be to, jiems patiks skristi lėktuvu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *