Vilkikais veža naudotas prekes ir parduoda Lietuvoje

Vilkikų galite prisižiūrėti tokiose parduotuvėse kaip https://www.truckfind.lt, arba išvažiavę iš miesto ir pasidairę priemiestiniuose keliuose. Ir visgi, kiekvienas vilkikas turi savo istoriją, o ją geriausiai pasakoja kroviniai, kuriuos vilkikas veža. Kartais iš tų krovinių – susideda visas gyvenimas…

Iš pradžių veždavo mašinas

Truck FindRomas sako, kad jam naudoti vilkikai yra visas gyvenimas. Jis jau daug metų vairuoja vilkiką. Viskas prasidėjo dar Nepriklausomybės aušroje, kuomet Romas, kaip ir nemažai kitų Lietuvos vyrų, sėdo už vilkiko vairo ir pasileido į tokias keliones, kuriose esmė yra automobilių medžioklė. Tekdavo nuvažiuoti į Vokietiją, Olandiją, ir ten įsigyti automobilius, juos vežtis į Lietuvą, sutvarkyti, ir tuomet vežti atgal parduoti. Iš tokio verslo nemažai vyrų Lietuvoje tuo laikotarpiu ir namus pasistatė, ir kitaip gerai gyveno. Gal būtų ir daugiau vyrų taip važinėję, bet pačiai pradžiai reikėdavo dar pasistengti, pasiruošti ir šį tą daugiau padaryti. Svarbiausia – įsigyti vilkiką. Nuomotis tada nebuvo kur, tad reikėjo pirmai pradžiai iš kažkur pasiskolinti, įsigyti vilkiką, o tuomet dirbti. Pavyko taip ir Romui išsijudinti, ir dėl to džiaugėsi visa šeima, tik aišku žmona nerimaudavo laukdama, kada vyras grįš.

Parsiveždavo sau daiktų

Kaip ir visi važinėtojai į Vokietiją ir Olandiją, Romas ilgainiui ėmė parsivežti sau daiktų. Sužinodavo, kur galima pigiau rasti, kur galima išvis išmestų gerų daiktų parsivežti. Iš pradžių smulkmenų, o paskui štai jau ir virtuvės komplektą ar kažką kito didesnio pavyko parvežti. Namai pilnėjo ir gražėjo, o galvoje sukosi naujo verslo idėjos.

Pradėjo vežti ir pardavinėti – įkūrė parduotuvę

Romas toks ne vienintelis, kuris ėmėsi tokio važinėjimo ir pardavinėjimo. Jis įkūrė nedidelę dėvėtų daiktų parduotuvę, kurioje pardavinėdavo tą grobį, kurį parsiveždavo iš Vokietijos, Olandijos. Tai buvo seniau, ir tokią prekybą buvo vykdyti lengviau, dabar, šiais laikais, jau yra daugiau žmonių, kuriems aktualu tie išmesti daiktai. Todėl yra sunkiau jų gauti, bet jeigu esi išplėtojęs kažkokius gerus mainus, geras sąlygas suderėjęs su sandėliais, tuomet viskas puiku.

Užsieniečiai išmeta visiškai gerus daiktus

Romas sako, kad vilkikais į Lietuvą keliauja labai geri ir vertingi daiktai – stalai, baldai, technika, drabužiai, papuošalai, senienos, antikvaras… Užsieniečiai dažnai išmeta labai gerus vertingus daiktus, jiems jų nebereikia, ir jie tiesiog nori jais atsikratyti. O čia, Lietuvoje, visa tai turi savo nemažą vertę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *