Kalėdinis sezonas Latvijoje: kur verta nuvykti?

Jurmala spaAr žinojote, kad visai netoli Lietuvos, t. y. Latvijos sostinėje Rygoje, vyksta bene pigiausia Europoje kalėdinė mugė. Šį faktą nustatė „The Times“, o rygiečiams smagu, kad metai iš metų į jų miestą suplūsta gyventojai iš viso žemyno ir čia ieško kalėdinio įkvėpimo: dovanų, dekoracijų, karšto šokolado. Taip pat turistai nori pamatyti kalėdinę eglutę, kuri sostinėje išties užburia… Tačiau atvykę į Latviją, jūsų laukia ne tik Ryga, bet ir Jūrmala. Tad ką verta pamatyti ir nuveikti Latvijoje gruodžio mėnesį?

Rygos kalėdinė mugė

Tai vieta, kur karštas vynas ar šokoladas tampa geidžiamiausi gėrimai, o atmosferą užpildo skrudintų migdolų bei imbierinių sausainių kvapas. Anot organizatorių, šių metų Rygos mugė, kuri veiks nuo gruodžio 3 iki sausio 7 dienos, įkurdinta senamiestyje, stebins labiau nei anksčiau.

Rygos kalėdinėje mugėje turėsite progą susipažinti su Kalėdų Seneliu, pasisvečiuoti jo namuose. Ten lankytojus džiugins ir jo pagalbininkai, nykštukai. Ypač smagu, kad vaikučiai galės siųsti laiškus į Laplandiją.

Kiekvieną savaitgalį kalėdinės mugės svečius linksmins koncertai: penktadieniais – didžėjus, šeštadieniais – choras ar muzikiniai ansambliai, o sekmadieniais – folklorai.

Maisto prekeiviai pasirūpins kokteiliais, saldainiais bei kitais žiemiško sezono užkandžiais ar patiekalais. Galėsite paragauti ir tradicinės latvių virtuvės. Na, o ieškantys dovanų idėjų čia ras visko: nuo bičių vaško žvakių iki aksesuarų. Taip pat čia rasite ir namų puošmenų: vainikų, durų papuošimų, lempučių ir t. t.

Mugės darbo laikas:

Pirmadieniais-Ketvirtadieniais: 11:00-21:00,

Penktadieniais-Šeštadieniais: 10:00-22:00,

Sekmadieniais: 10:00-20:00

Poilsis Jūrmaloje

Norintiems Latvijoje pabūti kiek ilgiau nei vieną dieną, siūlome toliau vykti į Jūrmalą. Poilsis Jūrmaloje nuteiks ypač šventiškai, nes šis miestas taip pat ne ką mažiau pasipuošęs ir pasirengęs priimti turistus. Pabrėžiama, kad nuo spalio 1 d. įvažiavimas į šį kurortą – nemokamas.

Vien buvimas šiame mieste nuteikia atpalaiduojančiai. Vasaros metu čia ypač smagu pasivaikščioti po net 26 km besidriekiantį smėlio paplūdimį, o štai žiemos metu, čia patogu mėgautis SPA Jūrmala. Kai už lango sninga ar spaudžia šaltukas, jūs tuo tarpu galite mėgautis pirties ar sukūrinės vonios malonumais. O ką jau kalbėti apie masažus.

Žinomiausi miesto viešbučiai kur rasite visus poilsio malonumus: TB Palace Hotel & SPA; TB Palace Hotel & SPA; Villa St Maria; Lielupe Hotel SPA & Conferences by Semarah; Kurshi Hotel & Spa; Parus; Dzintars Hotel; Daina Jurmala Beach Hotel; Amber Sea Hotel & Spa.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *