Au au au, tave pamilti noriu dar labiau!

Šunų priežiūros taisyklės. Į ką labai svarbu atkreipti dėmesį?

Šuniuko priežiūraLabia svarbu paminėti tai, kad šuns pozicija žmogaus gyvenime bėgant laikui labai pasikeitė. Ne tik iš knygų, tačiau ir iš gyvenimiškų aplinkinių pasakojimų galime prisiminti tai, kaip su pastaraisiais buvo elgiamasi dar visai neseniai. Nors šunys jau ne vienerius metus yra priskiriami mylimiausių naminių gyvūnų kategorijai, tačiau, tikrai ne visada su jais yra elgiamasi gražiai. Tikrai ne kartą yra tekę girdėti apie tai, kad šunų gyvenimo sąlygos ne visada yra tinkamos. Koks požiūris senovėje buvo kalbant apie šunis? Šis gyvūnas turėjo atlikti tam tikras funkcijas. Padėti kontroliuoti kitus ūkio gyvūnus: avis, ožkas, galvijus ir pan. Dėka šios funkcijos susiformavo tokia šunų veislė, kaip Vokiečių aviganiai. Be jokios abejonės, šuo dar ir šiandien yra asocijuojamas su namų apsaugos priemone. Jis turi pranešti šeimininkui apie nepageidaujamus asmenis, nederamus veiksmus ar kitokį šalutinį judėjimą. Buvo manoma, kad jeigu šuo negali atlikti bent vienos iš šių jam priskiriamų tinkamai, jis nėra vertas nei gaunamo maisto, nei vandens. Taigi, žmogaus poelgiai augintinio atžvilgiu galėjo būti ir labai žiaurūs. Be jokios abejonės, laikui bėgant viskas pasikeitė iš esmės. Į šunis šiandien yra žvelgiama jau visiškai kitokiomis akimis. Žinoma, esminės jų funkcijos gali būti vykdomos arba ne, tai jau nebėra prioritetas. Kur kas svarbiau šiuo atveju yra tai, kad žmogui suteikiamas malonumas mėgautis gyvūno draugija. Rūpestis juo gali suteikti vieną malonumą. Tokios gyvūnų prekės, kaip guoliai šunims, pavadėliai ir antkakliai, žaislai, aprangos detalės, laisvalaikio prekės ir pan. šiandienos augintiniui yra labai svarbios ir reikalingos. Tokiu būdu galima užtikrinti komfortabilias gyvenimo sąlygas. Be jokios abejonės, labai svarbu pasirūpinti šuns higienos principais. Tinkamas šampūnas šunims ne tik, kad padeda pašalinti susikaupusius nešvarumus, tačiau ir naikina ant odos ar kailyje susikaupusias bakterijas. Jeigu jūsų augintis yra ilgaplaukis šukos šunims taip pat yra būtinas daiktas. Kailio priežiūra yra labai svarbus aspektas. Tik švarus ir blizgantis plaukas leis augintiniui jaustis laisvai ir gerai. Be jokios abejonės, labai svarbu, kad laikas, kuris yra leidžiamas kartu, būtų turiningas. Mokykite komandų, kurios kurtų darnų tarpusavio bendravimą. Verta pradėti nuo tokių, kaip “Sėsk”, “Gulkis”. “Greta” ir panašių. Taip augintinis taps drausmingesniu ir jums bus paprasčiau rasti bendrą kalbą.

Kas yra wrapping‘as?

Nesunku susigaudyti visose šių dienų automobilių apklijavimo tendencijose. Yra tiek daug naujų dalykų, kuriais galite apklijuoti savo automobilį; sunku suspėti!

Sužinokite daugiau apie vinilinę automobilio plėvelę

Automobilio apvyniojimas vinilu – tai procesas, kurio metu jūsų automobilis apklijuojamas su patvaria plėvele, ant jo atspausdinami dizaino kūriniai. Šis procesas vyksta dešimtmečius ir dėl geros priežasties. Apklijuoti automobilį vinilu yra paprastas ir nebrangus būdas pasipuošti ir suasmeninti. Be to, jis apsaugo jūsų automobilį nuo bjaurių oro sąlygų ir apsaugo nuo dažų blukimo ir įbrėžimų.

Ar brangus yra automobilio apklijavimas?

Pilna reklama ant automobilio arba automobilio apklijavimo kainos visiškai nesiskiria. Automobilių apklijavimo pramonė išaugo iki reikšmingos komercinės veiklos Lietuvoje ir nuolat keičiasi, kad prisitaikytų prie naujų technologijų ir tendencijų. Vienas iš pagrindinių jos pakeitimų – naujų medžiagų, tokių kaip sintetinė medžiaga, įvedimas, todėl vinilo automobilių apklijavimo pramonė tampa ekologiškesnė.

Skaityti straipsnį “Kas yra wrapping‘as?” »

Etikečių dizainas 2022 metais

Spaudos produktų dizainas yra labai panašus į madą. Tendencijos keičiasi kiekvienais metais, o kartais net sezonas į sezoną. Svarbu žinoti tendencijas, kad žinotumėte, ką gali daryti jūsų konkurentai. Kita vertus, jūsų prekės ženklui tinkamas dizainas visada bus geriausias.

Etikečių dizaino minimalizmas

Minimalizmas yra ne tik spaudos dizaino tendencija, bet ir viso dizaino pasaulio tendencija. Interjero dizaineriai šiuo metu įgyvena minimalizmo amžių. Namuose tai reiškia, kad reikia atsikratyti netvarkos ir sukurti ryškų, švarų vaizdą. Tikslas yra atsipalaiduoti namo savininkui ir sumažinti būtinybę nuolat tvarkyti daiktus, taip pat sumažinti detalių kiekį erdvėje.

Spaudoje minimalizmas nelabai skiriasi. 2021 m. grafinis dizainas turi švarius kraštus, ryškias spalvas (ryškesnes ekrane nei spausdinant), minimalų įvertinimą, geometrines formas ir paprastai labai mažai triukšmo. Lipnios etiketės taip pat ištuštėjo, dėmesys skiriamas pavadinimui ir vienas ar keliems grafiniams elementams (žinoma priklauso nuo produkto, nes klasikinio viskio butelio etiketės dažniausia išlieka panašaus dizaino).

Skaityti straipsnį “Etikečių dizainas 2022 metais” »

Populiariausios fotodrobių medžiagos

Spausdinimo pramonės turimais duomenimis, spaudinimas ant drobės išaugo nuo maždaug 500 milijonų kvadratinių pėdų 2013 m. iki 860 milijonų kvadratinių pėdų 2018 m., kai penkerių metų CAGR (sudėtinis metinis augimo tempas) sieks 11,6%.

Drobė sudaro apie 12 procentų visos JAV nuotraukų spausdinimo internetinės rinkos ir kad socialinės žiniasklaidos svetainės, tokios kaip „Instagram“, iš tikrųjų prisidėjo prie šios rinkos augimo. Galų gale, nors ir malonu dalytis nuotraukomis su draugais kompiuterio ekrane, daugelis vartotojų vis tiek trokšta kažko išskirtinio už kibernetinės erdvės ribų, kuriuos galėtų pakabinti ant sienos.

Tai didelė sfera ir suteikia daug galimybių įvairiuose rinkos segmentuose, įskaitant: riboto leidimo meno reprodukcijas, vartotojų fotografijas, namų ir įmonių dekoracijas, svetingumą, ligonines, restoranus ir barus ir beveik bet kurį asmenį ar bet kurią organizaciją, norinčią paįvairinti savo interjerą, erdves su unikalia drobės išvaizda.

Medžiagos ir tekstūros
Šiuo metu rinkoje esančios rašalinės drobės turi nemažai savybių, į kurias reikia atsižvelgti: pagrindinė medžiaga, pynimas, svorio apdaila ir optiniai balikliai (OBA). Visos šios savybės, tiek pačios, tiek kartu, lemia, kokia drobė pasirenkama tam tikram projektui.

„Teisingos“ drobės pasirinkimas dažniausiai yra subjektyvus, nes skirtingiems žmonėms patinka skirtinga išvaizda. Kai kuriems gali patikti labiau tekstūruotas paviršius, o kiti, pavyzdžiui, norės lygesnio paviršiaus. Tai taip pat gali priklausyti nuo apšvietimo situacijos, kurioje rodoma drobė.

Kai aptariate drobės spausdinimo projektą su klientu, įsitikinkite, kad suprantate jo lūkesčius ir žinote aplinką, kurioje bus rodoma drobė. Visi šie veiksniai, įskaitant biudžetą, padės nustatyti reikiamą drobę. Apžvelkime pagrindines medžiagas, pradedant nuo labiausiai paplitusių poliesterio / medvilnės mišinių.

Skaityti straipsnį “Populiariausios fotodrobių medžiagos” »