Populiariausios fotodrobių medžiagos

Spausdinimo pramonės turimais duomenimis, spaudinimas ant drobės išaugo nuo maždaug 500 milijonų kvadratinių pėdų 2013 m. iki 860 milijonų kvadratinių pėdų 2018 m., kai penkerių metų CAGR (sudėtinis metinis augimo tempas) sieks 11,6%.

Drobė sudaro apie 12 procentų visos JAV nuotraukų spausdinimo internetinės rinkos ir kad socialinės žiniasklaidos svetainės, tokios kaip „Instagram“, iš tikrųjų prisidėjo prie šios rinkos augimo. Galų gale, nors ir malonu dalytis nuotraukomis su draugais kompiuterio ekrane, daugelis vartotojų vis tiek trokšta kažko išskirtinio už kibernetinės erdvės ribų, kuriuos galėtų pakabinti ant sienos.

Tai didelė sfera ir suteikia daug galimybių įvairiuose rinkos segmentuose, įskaitant: riboto leidimo meno reprodukcijas, vartotojų fotografijas, namų ir įmonių dekoracijas, svetingumą, ligonines, restoranus ir barus ir beveik bet kurį asmenį ar bet kurią organizaciją, norinčią paįvairinti savo interjerą, erdves su unikalia drobės išvaizda.

Medžiagos ir tekstūros
Šiuo metu rinkoje esančios rašalinės drobės turi nemažai savybių, į kurias reikia atsižvelgti: pagrindinė medžiaga, pynimas, svorio apdaila ir optiniai balikliai (OBA). Visos šios savybės, tiek pačios, tiek kartu, lemia, kokia drobė pasirenkama tam tikram projektui.

„Teisingos“ drobės pasirinkimas dažniausiai yra subjektyvus, nes skirtingiems žmonėms patinka skirtinga išvaizda. Kai kuriems gali patikti labiau tekstūruotas paviršius, o kiti, pavyzdžiui, norės lygesnio paviršiaus. Tai taip pat gali priklausyti nuo apšvietimo situacijos, kurioje rodoma drobė.

Kai aptariate drobės spausdinimo projektą su klientu, įsitikinkite, kad suprantate jo lūkesčius ir žinote aplinką, kurioje bus rodoma drobė. Visi šie veiksniai, įskaitant biudžetą, padės nustatyti reikiamą drobę. Apžvelkime pagrindines medžiagas, pradedant nuo labiausiai paplitusių poliesterio / medvilnės mišinių.

Polio / medvilnės mišiniai: Tradiciškai menininkų drobės buvo gaminamos iš lino arba medvilnės. Poliesterio/medvilnės mišiniai siekia padalyti skirtumą tarp medvilnės estetinių savybių su poliesterio konsistencija. Daugumos šių mišinių santykis yra 60/40 poliesterio naudai, nes poliesteris padeda užtikrinti, kad drobė būtų nuosekli gamybos procese, todėl spausdinama nuosekliai nuo ritinio iki ritinio ir nuo partijos iki partijos. Niekas nemėgsta staigmenų, o poli/medvilnės mišinys užtikrina, kad pirmoji nuotrauka ant drobės atrodys taip pat, kaip ir 50-asis.

Poliesteris: paprastai naudojamas didesnės apimties projektams, nes yra pigesnis, poliesterio drobė yra lygesnė nei poliesterio/medvilnės mišiniai arba 100 % medvilnės drobė. Jis dažnai naudojamas dekoravimui, dekoratyviniams ženklams ir netgi reklamjuostėms, bei sienų dangoms. Kai kuriems patinka lygesnis fotografijos reprodukcijų paviršius, kur tekstūra gali sumenkinti vaizdą, o menininkai renkasi tradiciškiau atrodančios drobės tekstūrą. Nors lytėjimo ir estetinės drobės savybės – pagrindinė medžiaga, tekstūra ir apdaila – dažniausiai priklauso nuo to, kas patinka konkrečiam klientui, gamybos ekonomija gali nulemti jos naudojimą.

Medvilnė: 100 % medvilnės drobės paprastai turi daugiausiai tekstūros ir asmeniškumo, apie ką dauguma žmonių galvoja, kai įsivaizduoja meno drobę. Tačiau kadangi jie sudaryti iš 100 % natūralaus pluošto, baltumas, pynimas ir tekstūra gali skirtis įvairiose partijose. Kai kuriems fotodrobių gamintojams šis drobės spalvų ir išvaizdos kintamumas yra pranašumas, nes kiekvienai fotodrobei yra suteikiama labai originali išvaizda. Tai puikiai tinka pasirinktiniam, vienetiniam spausdinimui, bet gali būti ne toks puikus projektams, kuriems reikalingas nuoseklumas nuo drobės iki drobės, netgi trumpesnio tiražo riboto leidimo spausdinimui.

Sienų dekoracijų el. parduotuvė Interdeko.lt suteikia išskirtinę galimybę pasigaminti individualių fotodrobių, fototapetų, grindų, sienų ar langų lipdukų. Drobės spausdinamos naudojant aplinkai draugiškus, netoksiškus HP latex rašalus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *