Sporto apdovanojimai – neatsiejama varžybų dalis

Tikriausiai kiekvienas sporto varžybas vainikuoja apdovanojimai ir tai yra viena iš svarbiausių varžybų dalių, juk būtent dėl to visi sportininkai ir varžosi, o apdovanojimas tarsi ženklas, kuris įrodo, kad jiems pavyko, jie nugalėjo, pasiekė savo tikslą. Ir tuo galima labai lengvai įsitikinti, nesvarbu, kokį sportą mėgstate ar kokią komandą palaikote, visada varžybų, turnyrų pabaigoje vyksta iškilmingi apdovanojimai ir visas sportininkų išlietas prakaitas tada atsiperka, o veiduose atsiranda šypsenos. O tuomet ir mums smagu matyti, jog palaikoma komanda kelia nugalėtojų taurę arba šalies atletas olimpiadoje apdovanojamas medaliu.

Nugalėtojus apdovanoti taurėmis ar medaliais?

Kai jau aišku, kad nugalėtojai turi būti apdovanoti ne tik iš anksto paruoštais prizais, dovanomis, tada iškyla klausimas, ką reikėtų rinktis – medalį ar taurę? Daug kas priklauso nuo varžybų koncepcijos, jeigu varžosi komandos, tada kaip ir įprasta, jog grupę žmonių reikia apdovanoti kažkuo didesniu, negu medalis, bent jau taip esame įpratę stebėdami futbolo ar krepšinio varžybas. Tačiau neretais atvejais ir komandų apdovanotų taurėmis nariai nelieka be medalių, juk taurė tik viena, o kažką atminimui norisi turėti kiekvienam. Taigi, taurė simbolinis apdovanojimas visai komandai, o medalis jau kiekvieno nugalėtojo asmeninis apdovanojimas.

Graviruoti sporto apdovanojimai vertingesni ar to daryti neapsimoka

Neretam varžybų organizatoriui iškyla dilema: graviruoti apdovanojimus ir taip juos įprasminti, galbūt suasmeninti ar tiesiog nugalėtojams įteikti vienodus medalius taures, kuriuos tik skirtų dydis, spalva ar ant jų užrašyta nugalėtojo vieta. Dauguma tikrai rinksis išgraviruoti bent jau varžybų pavadinimą, kadangi be to sportininkui, kuris turi jau ne vieną panašų apdovanojimą, gali iškilti keblumų bandant prisiminti, iš kurių varžybų yra būtent šis. Kiti gali sakyti, jog galima paprasčiausiai užklijuoti lipduką ir taip gerokai sutaupyti, ypač jeigu apdovanojimų yra tikrai nemažai. Tačiau vėliau nuo tokio apdovanojimo gali nusilupti lipdukas ir tuomet jau taip pat būtų sunku identifikuoti, iš kurių varžybų jis yra.

Skaityti straipsnį “Sporto apdovanojimai – neatsiejama varžybų dalis” »

Svajonių baldai – kaip išsirinkti?

Asmeninė erdvė kiekvienam iš mūsų labai svarbi, todėl dažnam – namai tampa mūsų tvirtove, kurioje jaučiamės saugiai ir patogiai. Tokiems namams komforto suteikia ir baldai, kurie leidžia mėgautis kiekviena akimirka praleista namuose. Kaip išsirinkti svajonių baldus, kad namai taptų jaukia oaze, kurioje galima jaustis komfortiškai?

BaldaiTikriausiai vienas iš svarbiausių kriterijų, kai galvojama apie naujų baldų įsigijimą – funkcionalumas. Svarbu išsiaiškinti ko tikitės iš baldų? Kokias funkcijas jie turės atlikti jūsų namuose? Svetainėje vienas iš svarbiausių baldų – sofa. Pagalvokite ar jums reikalinga funkcionali sofa? Galbūt jums reikia vietos, kurioje bus galima susidėti įvairius daiktus? Tuomet pravers sofa su daiktadėže. Jei namuose gyvena mažai gyventojų, tai galima pagalvoti apie nedidelių išmatavimų sofą, o jeigu gyventojų daug ar dažnai sulaukiate svečių, tai tuomet funkcionali sofa būtų ne tik su daiktadėže, bet ir išskleidžiama dvivietė. Funkcionalus gali būti ir valgomojo stalas, kuris priklausomai nuo žmonių skaičiaus galėtų būti prailginamas ir sumažinamas, kai to nereikia. Miegamojo lova, kaip ir svetainės sofa, taip pat gali būti su daiktadėže. Kaip jau supratote, baldų funkcionalumas priklauso nuo namų gyventojų skaičiaus ir poreikių.

Skaityti straipsnį “Svajonių baldai – kaip išsirinkti?” »