Svajonių baldai – kaip išsirinkti?

Asmeninė erdvė kiekvienam iš mūsų labai svarbi, todėl dažnam – namai tampa mūsų tvirtove, kurioje jaučiamės saugiai ir patogiai. Tokiems namams komforto suteikia ir baldai, kurie leidžia mėgautis kiekviena akimirka praleista namuose. Kaip išsirinkti svajonių baldus, kad namai taptų jaukia oaze, kurioje galima jaustis komfortiškai?

BaldaiTikriausiai vienas iš svarbiausių kriterijų, kai galvojama apie naujų baldų įsigijimą – funkcionalumas. Svarbu išsiaiškinti ko tikitės iš baldų? Kokias funkcijas jie turės atlikti jūsų namuose? Svetainėje vienas iš svarbiausių baldų – sofa. Pagalvokite ar jums reikalinga funkcionali sofa? Galbūt jums reikia vietos, kurioje bus galima susidėti įvairius daiktus? Tuomet pravers sofa su daiktadėže. Jei namuose gyvena mažai gyventojų, tai galima pagalvoti apie nedidelių išmatavimų sofą, o jeigu gyventojų daug ar dažnai sulaukiate svečių, tai tuomet funkcionali sofa būtų ne tik su daiktadėže, bet ir išskleidžiama dvivietė. Funkcionalus gali būti ir valgomojo stalas, kuris priklausomai nuo žmonių skaičiaus galėtų būti prailginamas ir sumažinamas, kai to nereikia. Miegamojo lova, kaip ir svetainės sofa, taip pat gali būti su daiktadėže. Kaip jau supratote, baldų funkcionalumas priklauso nuo namų gyventojų skaičiaus ir poreikių.

Labai svarbios ir baldų medžiagos. Kuo kokybiškesnės, tuo geriau. Tokie baldai ilgiau išlaiko savo išvaizdą ir formą. Pavyzdžiui, renkantis sofą, galima įsigyti natūralios odos, dirbtinės odos ar tekstilės audiniu padengtą sofą. Priklausomai nuo finansinių galimybių ir poreikių galima rinktis įvairius variantus. Kalbant apie medžiagas reikia paminėti ir spalvas. Jos taip pat užima svarbią vietą, kuomet renkatės savo svajonių baldus. Vieniems patinka ryškios spalvos, pavyzdžiui, raudona, o kitiems klasika – juoda/balda, dar kitiems pastelinės spalvos, tokios kaip smėlio, ruda, gelsva ir pan. Čia jau svarbu, kad spalvas rinktumėtės ne tik tokias, kurios jums gražios, bet ir derintumėte jas kartu su kitomis namuose esančiomis sienų, grindų, užuolaidų ir pan. spalvomis. Be to, labai gerai, kai visi namuose esantys baldai dera tarpusavyje tiek spalvomis, tiek ir stiliumi. Tai suteiks vientisumo pojūtį.

Baldus renkamės pagal įvairius kriterijus. Vieniems svarbu, kad būtų gražus dizainas, kitiems svarbios spalvos, kurios dera prie sienų, dar kitiems reikia pigių baldų, o kai kurie teikia pirmenybę klasikiniam stiliui ar praktiškumui. Renkantis savo svajonių baldus, reikia apsispręsti, kas jums svarbiausia ir pagal tuos kriterijus pirkti baldus. Tuomet jie ilgus metus džiugins jus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *