Kalėdinis sezonas Latvijoje: kur verta nuvykti?

Jurmala spaAr žinojote, kad visai netoli Lietuvos, t. y. Latvijos sostinėje Rygoje, vyksta bene pigiausia Europoje kalėdinė mugė. Šį faktą nustatė „The Times“, o rygiečiams smagu, kad metai iš metų į jų miestą suplūsta gyventojai iš viso žemyno ir čia ieško kalėdinio įkvėpimo: dovanų, dekoracijų, karšto šokolado. Taip pat turistai nori pamatyti kalėdinę eglutę, kuri sostinėje išties užburia… Tačiau atvykę į Latviją, jūsų laukia ne tik Ryga, bet ir Jūrmala. Tad ką verta pamatyti ir nuveikti Latvijoje gruodžio mėnesį?

Rygos kalėdinė mugė

Tai vieta, kur karštas vynas ar šokoladas tampa geidžiamiausi gėrimai, o atmosferą užpildo skrudintų migdolų bei imbierinių sausainių kvapas. Anot organizatorių, šių metų Rygos mugė, kuri veiks nuo gruodžio 3 iki sausio 7 dienos, įkurdinta senamiestyje, stebins labiau nei anksčiau.

Rygos kalėdinėje mugėje turėsite progą susipažinti su Kalėdų Seneliu, pasisvečiuoti jo namuose. Ten lankytojus džiugins ir jo pagalbininkai, nykštukai. Ypač smagu, kad vaikučiai galės siųsti laiškus į Laplandiją.

Kiekvieną savaitgalį kalėdinės mugės svečius linksmins koncertai: penktadieniais – didžėjus, šeštadieniais – choras ar muzikiniai ansambliai, o sekmadieniais – folklorai.

Skaityti straipsnį “Kalėdinis sezonas Latvijoje: kur verta nuvykti?” »