Kaip žiemą atrodyti patraukliai ir patogiai lauke

Striukės šaltajam metų laikuiŠaltuoju metų laiku žieminės striukės moterims – geriausia apranga, kuri užtikrina ir šilumą, ir puikią išvaizdą. Tad džiaukitės tuo, kad galėsite ir patogiai apsirengti, ir nepakenkti aplinkai (jeigu nesirinksite natūralių kailinių), ir stilingai atrodyti. Jeigu vis dar jaučiatės neužtikrintai ir nežinote, kaip apsirengti, štai jums paprastas gidas, nuo ko pradėti, komplektuojant savo žieminę aprangą.

Išsirinkite gražią ir patogią striukę

Pirmiausia pradėkite nuo to, kas taps svarbiausiu rūbu – gera šilta striukė. Vadinamoji „parka“ – tai klasikinis šiltos žieminės striukės modelis, kuomet striukė gali tapti tikra antrąja oda. Su kapišonu, su raišteliais ir gumomis, kas įprastai padės apsisaugoti ir nuo vėjo ar kritulių, tiesiog būsite izoliuota nuo viso to žieminio aplinkos poveikio.

Galite įsigyti ir elegantišką paltą

Smagu žinoti, kad ir žiemą galite atrodyti tikrai elegantiškai. Jeigu šilta žieminė striukė atsibos, mieste galite pasivaikščioti ir su elegantišku paltu – tą padaryti tikrai paprasta. Tad būtinai taip ir padarykite, nes žiema ateina ir praeina, o žieminis šiltas paltas gali tarnauti visą gyvenimą, jeigu jis kokybiškas, šiltas, gerai pasiūtas ir yra dėvimas ne nuolatos.

Žieminiai aksesuarai: kepurė, šalikas, pirštinės

Jeigu jūsų striukė arba paltas virs tarsi drobe, ant kurios bus kuriamas paveikslas, tai tas paveikslas bus aksesuarai. Žiemą aksesuarai turi labai svarbią funkciją – saugoti nuo šalčio. Ir tai žinoma yra kepurė, šalikas, pirštinės. Tai, kas sušildo, o kartu ir puošia. Tad būtinai dėvėkite ir mūvėkite kokybiškus ir šiltus šiuos žieminius drabužius. Galite rinktis visus suderintus, arba tiesiog vienodus, galite turėti ir kelis skirtingus komplektus, juos pasirinkti pagal tai, kokia nuotaika, koks nusiteikimas ir pan. Svarbiausia, kad jums būtų šilta, o ne tik gražu. Pavasariniai lengvi šalikėliai čia nelabai tiks.

Tepkite veidą apsauginiu nuo šalčio kremu

Žiemą, kuomet šalta, reikėtų ir pasitepti kremu, kuris tikrai gerai apsaugotų. Tai gali būti kremas, kuris jums bus naudingas ir vasarą, nes kai kurie apsauginiai kremai sukurti apsaugoti ir nuo šalčio, ir nuo vėjo, ir nuo karščio.

Turėkite gerą avalynę

Žiemą svarbu turėti ir gerą žieminę avalynę. Patogius žieminius batus, su kuriais galėtumėte bristi sniegu, nepaslysti ant ledo, visada išlaikyti šiltą ir sausą pėdą. Taip pat verta žieminius batus rinktis galbūt ir kažkiek padidintus, kadangi tuomet į koją galėsite įgrūsti ir šiltesnę kojinę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *