Kokias duris pasirinkti?

Durys yra vienas iš svarbiausių pirkinių, kuris yra būtinas įsirengiant namus. Vieniems patinka medžio masyvo durys, kitiems šarvuotos, o dar kitiems – plastikinės. Durys parenkamos ne tik pagal medžiagas, bet ir pagal tinkamas spalvas bei dydžius. Taip pat jos skirstomos į lauko ir vidaus duris. Kaip pasirinkti tinkamas duris?

Medinės saugios durysPirmiausia reikia pasirinkti kokių durų reikia: vidaus ar lauko. Pavyzdžiui, lauko durys Kaune siūlomos ne vieno gamintojo, todėl rasite didelį pasirinkimą. Vis dėl to nuo to geriau netampa ir pirkėjai vis tiek nežino ką pirkti. Pirmiausia reikia rinktis pagal kokybę. Ypatingai kada perkamos lauko durys, tai didelį dėmesį reikia skirti durų medžiagoms. Šarvuotos durys nors buvo vienu metu itin populiarios, tačiau tai nėra pats geriausias pasirinkimas. Jos neturi tokios geros šilumos izoliacijos. Vis dėl to, jos puikiai tinka, jei renkantės jas kaip saugų durų variantą. Tiesa, reikia rinktis tik aukštos kokybės, kurios turi atitinkamą apsaugos lygį. Priešingu atveju ne tik bus prasta šilumos izoliacija, bet ir nebus naudos saugantis nuo vagių. Kitas pasirinkimas – plastikinės durys, kurios yra pakankamai pigus ir sandarus pasirinkimas. Jos tikrai gerai sulaiko šilumą, tačiau nėra tokios saugios, kaip, pavyzdžiui, kokybiškos šarvuotos durys. Plastikinės durys pastaruosius penkerius metus tikrai labai populiarios naujos statybos namuose. Nors kaina ir gera, tačiau yra dar vienas trūkumas – su laiku jos išsikraipo ir blogai sulaiko šilumą. Kitas pasirinkimas – medienos durys. Tiesa, jos turi būti ne bet kokios. Tik tuomet jos bus geras pasirinkimas. Tai – medžio masyvo durys. Tokios lauko durys Kaune bus labai geras pasirinkimas. Tiesa, jos turi būti kokybiškos.

Tai dar ne viskas. Sužinokite visus trūkumus ir privalumus kiekvienos medžiagos, iš kurios gaminamos durys, ir pasirinkite tinkamiausią. Žinoma, reikia rinktis kokybiškas, tačiau tai dar ne viskas. Reikia žinoti, kad svarbus ir tinkamas durų montavimas. Nuo to priklauso labai daug kas. Pavyzdžiui, netinkamai sumontavus net ir brangiausias bei kokybiškiausias duris vis tiek nebus pasiektas aukštas saugumas ar šilumos izoliacija. Taip pat bus bloga garso izoliacija bei atsiras problemos su atidarymu bei uždarymu. Jeigu to nenorite, tai reikia rinktis profesionalius durų montuotojus. Tuo tarpu renkantis vidaus duris, galima rinktis pigesnių medžiagų duris. Tik montuoti jas turi irgi profesionalūs durų montuotojai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *