Ką reikia žinoti renkantis skuterį neįgaliajam?

Medicinos priemonėsŠiuolaikinės technologijos suteikia galimybę neįgaliesiems lengviau gyventi ir integruotis visuomenėje. Turintiems judėjimo apribojimus gaminami ir parduodami skuteriai neįgaliems. Toks prietaisas suteikia galimybę laisvai judėti net ir didesnius atstumus. Tai saugus ir patogus būdas tiek važiuoti gatvėmis, tiek ir neasfaltuotais takais.

Parduotuvėse galima rasti didelį pasirinkimą. Pavyzdžiui, https://mediplius.lt interneto svetainėje galima išsirinkti labiausiai tinkamą skuterį ir turėti pagalbininką. Norint išsirinkti tinkamą nepakanka peržiūrėti kainas. Reikia atidžiai perskaityti jų technines savybes. Yra skuteriai, kurie gali išvystyti 6 km/val. greitį. Taip pat galima prekyboje rasti tokius, kurie gali važiuoti 22 km/val. greičiu. Jums reikia apsispręsti, kokio greičio priemonė jums bus tinkamiausia. Kiekvieno gamintojo modelis turi skirtingus greičius, todėl reikia atidžiai rinktis tinkamiausią. Taip pat reikia atsižvelgti ir į besinaudojančio žmogaus svorį. Vieni gali būti skirti iki 136 kg, kiti 227 kg ir t.t. Ne mažiau svarbu atsižvelgti į papildomas galimybes, pavyzdžiui, sėdynės reguliavimą. Vieni modeliai yra kompaktiški, o kiti didesni. Kai kurie turi papildomus privalumus, pavyzdžiui, pirkiniams skirtą krepšį, o kiti neturi. Kiekvienas pirkėjas turi pagalvoti, kas jam svarbu.

Šiuo metu galima įsigyti tiek naują, tiek ir naudotą skuterį. Ką reikia apie tai žinoti? Skiriasi šių priemonių kainos ir būklė. Naujas skuteris parduodamas su gamintojo garantija, o naudotas, jei praėjęs gamintojo garantinis laikotarpis, tai garantijos nebus. Dažniausiai gamintojas suteikia vienerių metų garantiją, kurią galima pratęsti. Galvojant ar pirkti naują, ar naudotą skuterį, reikia įvertinti tai, kiek kainuoja ir, koks skirtumas tarp kainų. Taip pat reikia įvertinti ir kokybės skirtumus, nes vis dėl to naudoti skuteriai neįgaliems gali būti ne tokios geros būklės, kaip nauji. Pagalvokite, kas jums svarbiau. Jei skuteriu naudojamasi bus labai nedaug ir tik mažiems atstumams įveikti, tai galima galvoti apie naudoto pirkimą, tačiau, jei naudojamasi bus daug ir dažnai, tai verta įsigyti naują. Be to, svarbi ir kokybė. Kuo geresnės kokybės skuteris, tuo patogiau juo bus naudotis, o ir gedimų rizika bus mažesnė. Todėl būtinai reikėtų atsižvelgti į gamintoją ir rinktis tą, kuris garantuoja saugumą ir komfortišką naudojimąsi.

Neįgaliesiems skirti skuteriai suteikia judėjimo galimybę. Tai žmonėms su negalia reiškia didesnę judėjimo laisvę ir galimybę būti nepriklausomais. Svarbu tik pasirinkti tinkamą, kuris suteiks visus privalumus, kurių reikia.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *