Ką galima ir ko negalima klijuoti ant langų stiklų

Net ir geriausi, kokybiški stiklai automobiliams neatrodys gerai, jeigu viską suniokosite kitais būdais. Jeigu stiklai bus nenuvalyti, jeigu bus priklijuota tam tikrų neleistinų didelių lipdukų, reklamų. Tad visgi jeigu norite, kad automobilio stiklai atrodytų nepriekaištingai, pasistenkite tai padaryti visomis priemonėmis.

Priekinio stiklo matomumo svarba

Visų pirma, priekinis stiklas turi būti švariai nuvalytas. Jis negali būti tamsintas. Nereikėtų prisikabinti daug visokių aksesuarų po veidrodėliu, nes tai gali maišyti. Nešvarumus nuo stiklo reikia pašalinti iškart juos pastebėjus. Net ir kelių eismo taisyklės numato, kad priekinis stiklas privalo būti švarus, kitaip grės baudos. Tiksliau įvardijama, kokio laipsnio turi būti matomumas.

Tamsinti stiklai

Automobilių stiklaiSvarbu ir atsiriboti nuo tokių madingų tiuningo elementų, kurie nulemtų vėliau kažkokias problemas. Pavyzdžiui, tamsinti stiklai. Toks dalykas neturėtų būti prioritetas, kadangi automobilio stiklai reikalinga kad būtų netrukdantys matomumui. Dėl šios priežasties draudžiama tamsinti priekinį stiklą, taip pat priekinius šoninius stiklus, kurie reikalingi pasižiūrėti į veidrodėlius. Tamsinti galima tik galinį ir šoninius stiklus, nors galinis stiklas taip pat neturėtų būti taip užtamsintas, kad nieko visai nesimatytų. Aišku, krovininių ir kitokių automobilių salone net nereikalingas galinio vaizdo veidrodėlis, jeigu automobilio stiklas galinis neegzistuoja.

Kažką žymintys specialūs lipdukai

Lipdukais, kurie žymi stovėjimo vietą, leidimą įvažiuoti į teritoriją ir panašius niuansus, reikėtų vengti klijuoti pačioje geriausioje vairuotojo matomumo vietoje. Visgi reikėtų pasakyti, kad specialūs lipdukai yra leistini, jeigu jie reikalingi norint įrodyti, kad galite kažkur pravažiuoti. Visgi viską reikėtų proto ribose ir neapsiklijuoti priekinio stiklo taip, kad išvis nieko nesimatytų.

Reklaminiai lipdukai ir plėvelė

Šonuose ant stiklų taip pat neretai mėgstama užklijuoti reklaminius lipdukus ir plėveles. Tai gana geras dalykas, tačiau irgi reikėtų tą daryti atsakingai. Visų pirma, tam tikro pobūdžio reklama ant automobilio jau gali būti apmokestinama. Ypatingai tuomet, jeigu automobilis nuolatos paliekamas stovėti kieme kažkokiose viešose vietose – tada reikėtų mokėti tam tikrą mokestį savivaldybei už reklaminio ploto naudojimą. Taip pat reikėtų klijuoti reklaminius lipdukus taip, kad šie niekaip nepablogintų matomumo vairuotojui.

Laikinos apsaugos nuo saulės

Kartais žmonės klijuoja laikinus lipdukus iš vidaus, kurie viduje leidžia apsisaugoti nuo saulės spindulių. Tai dažniausiai daroma klijuojant apsaugas su įvairiais vaikiškais paveikslėliais, kadangi šios apsaugos labiausiai skirtos mažyliams, kurie specialiose kėdutėse vežami automobilio gale.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *