Garsiausi visų laikų detektyvai

Ar kiekvienas žinomas seklys turėjo tokią įrangą kaip GPS sekimo įranga? Ką apskritai atsimenate apie garsiausius visų laikų detektyvus ir seklius? Kuriuos juos prisimenate, o kurių ne? Tai – dėmesio tikrai verti klausimai, kadangi būtent detektyvai yra vieni populariausių fikcinių personažų ir į juos visai verta atkreipti dėmesį. Pristatome kelis garsiausius visų laikų detektyvus – seklius.

Betmenas

GPS įrangaNors Betmeną laikome tiesiog žmogumi šikšnosparniu, taip pat jis galėtų būti laikomas ir garsiausiu visų laikų sekliu. Tad jam reikalingas blakių detektorius yra taip pat ir tas dalykas, kuris jam naudingas išaiškinant nusikaltimus ar stengiantis pačiam likti nesusekamam. Briusas Veinas tapo sekliu, aiškinančiu nusikaltimus ir kovojančiu su blogiu, nes blogieji išžudė jo šeimą, ir jis vienas augo dideliame name. Jo padėjėjas surinko visą reikalingą seklių įrangą, prabangią mašiną, sukūrė ir neperšaunamus gerus kostiumus, ir visa tai tapo Betmeno atributika. Ir daugiau super herojų visą laiką kovojo su blogiu (pvz., Žmogus voras), tačiau tik Betmenas pasižymėjo tokiais ryškiais seklio bruožais, nes jis turėjo labai daug įvairios modernios sekimo įrangos.

Šerlokas Holmsas

Klasikinis senasis detektyvas – Šerlokas Holmsas. Gyvenęs tais laikais, kai nebuvo nei GPS, nei kamerų, nei slaptų pasiklausymo blakių. Tačiau jis visur ir visada naudodavo savo išmintingumą, gudrumą ir visus nusikaltimus susekdavo tiesiog pats. Vienintelis Betmeno sekimo įrankis – didinamasis stiklas, kuris jam leisdavo išdidinti vaizdą ir pamatyti kažką iš daug arčiau. Taip pat Šerlokas turėjo savo specialią kepurę, pagal kurią galima daug ką atpažinti. Be jos dar buvo ir pypkė bei specialus ilgas lietpaltis.

Dr. Hausas

Nors Hausą mes visi atpažįstame kaip ciniką gydytoją, bet jo darbas iš tiesų irgi buvo seklio darbas. Kodėl? Todėl, kad Hausas iš tikrųjų ieškodavo įvairių ligų. Pagal simptomus, požymius jis aiškindavo net pačias klastingiausias ligas, o tai irgi seklio darbas.

Malderis Foksas

Šį personažą žino vyresnės kartos atstovai, nes X failai buvo labai garsus serialas, kurį mes visi matydavome per televizorių. Tačiau Malederis yra visiškai kitoks seklys, kadangi jam prireikė ne gaudyti paprastus nusikaltėlius, o ateivius. Todėl jo ir sekimo įranga jau buvos visiškai kitokia, pritaikyta nežemiškiems nusikaltimams susekti.

Kiti

CSI kriminalistai populiarūs iki dabar, nors nėra vieno lyderio. Tai – televizijos serialas, kuriame yra aiškinami nusikaltimai. Tentenas – senas klasikinis komiksų personažas, tai pat buvęs ir detektyvu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *