Geriausi oro kondicionieriai jūsų namams

Oras lauke gali būti bauginantis, bet tai nereiškia, kad turite sėdėti viduje su karštos kakavos puodeliu ir leisti, kad namuose būtų neįprastai šilta. Oro kondicionierius gali padėti sušvelninti karštį ir palaikyti komfortiškesnę patalpų temperatūrą. Langų įrenginys yra vienas iš prieinamiausių vėsos palaikymo variantų, tačiau jis tinka ne visiems namams ar biudžetui. Jei jums reikia daugiau vėsinimo galios, nei gali pasiūlyti langų įrenginys, centrinis oro kondicionierius gali būti tinkamas pasirinkimas. Net jei jūsų namuose jau yra įrengtas centrinis kondicionierius, pridėjus dar vieną įrenginį kitoje namo dalyje, toje vietoje gali būti vėsiau ir jaukiau. Šiandien rinkoje yra kelių tipų oro kondicionavimo sistemų. UAB Vedela – kokybė ir gera kaina.

Langų oro kondicionieriai

VedelaKaip galima suprasti iš pavadinimo, langiniai oro kondicionieriai montuojami jūsų namų lange. Jie yra mažiausi ir pigiausi kondicionieriai, kuriuos lengva perkelti iš vienos patalpos į kitą pagal poreikį. Tai ypač geras pasirinkimas, jei namuose neturite centrinės AC sistemos arba jei turite mažą patalpą, pavyzdžiui, miegamąjį, kurį būtų sunku vėsinti centriniu įrenginiu. Kai kuriuose langų AC įrenginiuose yra įmontuotas šildytuvas, kuris gali būti naudinga funkcija, jei turite kambarį, kuriame žiemos mėnesiais būna per šalta. Tačiau langų AC įrenginiai turi keletą trūkumų. Kadangi jie montuojami lange, jų dydis ribojamas. Tai gali riboti jų vėsinimo galią, todėl jie ne visada yra geras pasirinkimas didesnėms patalpoms. Langinių kondicionierių taip pat negalima montuoti, jei turite varstomus langus, montuojate naujus varstomus langus arba turite išdaužtą ar įtrūkusį langą, kurį reikia sutaisyti. Tokiais atvejais geriau rinktis nešiojamąjį AC įrenginį.

Centriniai oro kondicionieriai

Jei reikia vėsinti didelį namų plotą, geriausias pasirinkimas gali būti centrinis oro kondicionierius. Centriniai kondicionieriai vienu metu gali vėsinti kelis jūsų namo kambarius, todėl jie puikiai tinka didesnėms patalpoms, pavyzdžiui, dviejų aukštų namui. Priklausomai nuo modelio, centriniai kondicionieriai taip pat gali būti efektyvesni energijos atžvilgiu nei kitos sistemos. Tačiau centrinės AC sistemos turi ir trūkumų. Ortakius turės įrengti rangovas, o tai gali kainuoti brangiai, be to, montuodami ortakius turėsite būti atsargūs, kad nesugadintumėte namo. Taip pat gali tekti samdyti ŠVOK techniką, kuris padėtų jums įrengti ir prižiūrėti sistemą. Centrinės kondicionavimo sistemos gali būti geras pasirinkimas, jei jums reikia vėsinimo galios, kurios negali suteikti langų įrenginys, jei nuomojatės būstą, kuriame negalite kontroliuoti ŠVOK sistemos, arba jei turite didelį namą su keliais kambariais, kuriuos norite vėsinti vienu metu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *