Kaip išlaikyti bonsai medelį gyvą?

BonsaiIšlaikyti bonsai medelius gyvus nėra taip paprasta, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio. Šie augalai turi labai specifinių poreikių, dėl kurių juos gali būti gana sunku išlaikyti gyvus, jei nežinote, ką darote. Bonsai medeliams reikia daug šviesos, tačiau jiems taip pat reikia mažiau šviesos ir daug vandens. Svarbu juos kasdien tikrinti ir įsitikinti, kad jie gauna viską, ko jiems reikia, kad klestėtų. Jei ketinate įsigyti bonsai medelį, bet nežinote, kaip jį išlaikyti gyvą, šiame straipsnyje rasite puikių patarimų ir nuorodų, kaip tai padaryti! Skaitykite toliau ir sužinokite daugiau apie tai, kaip išlaikyti bonsai medelius gyvus! Bonsai už gerą kainą.

Kas yra bonsai medis?

Bonsai medis – tai medis, ilgą laiką augintas konteineryje. Dažnai jie laikomi kaip labai maži medeliai, kurie genimi ir formuojami taip, kad atrodytų kaip didesni medžiai. Bonsai gali būti bet kokios rūšies medžiai, tačiau dažniausiai auginamos pušys, fikusai, kadagiai ir kiti visžaliai medžiai. Bonsai medeliai laikomi kaip dekoratyviniai elementai namuose. Bonsai medeliai laikomi nedideli konteineryje, nupjaunant šaknis ir auginant viršūnę, tarsi tai būtų įprastas medis. Šie augalai paprastai auga labai lėtai, todėl jų augimo greitis labai mažas. Tai reiškia, kad tame pačiame inde juos galima laikyti daugelį metų. Bonsai medeliai dažnai laikomi patalpose, tačiau švelnesnio klimato šalyse juos galima laikyti ir lauke. Jie gali būti laikomi labai mažuose vazonuose, todėl juos lengva pastatyti įvairiose vietose.

Patikrinkite drenažą

Auginant bonsai medelius svarbu patikrinti drenažą. Daugelis vazonų parduodami su drenažo skyle dugne, tačiau kai kurie vazonai jos neturi. Jei vazone nėra drenažo angos, būtinai ją įdėkite. Jei to nepadarysite, augalas greičiausiai nuskęs, nes vanduo negalės pasišalinti. Norėdami patikrinti vazono drenažą, įpilkite vandens ir įsitikinkite, kad jis išteka iš dugno. Jei vanduo užsilaikys vazono dugne, bonsai gali nuskęsti.

Drėkinimas

Kad bonsai medeliai gerai augtų, jiems reikia daug vandens. Svarbu bonsai laistyti kasdien, kad jis išliktų gyvas. Jei vazonėlyje nėra drenažo angos, būtinai laistykite augalą labai atsargiai. Per gausiai laistant augalas gali nualpti. Jei vazone yra drenažo skylutė, galite tiesiog pilti vandenį į vazoną. Būtinai nepilkite jo tiesiai ant augalo, nes kitaip augalas gali pradėti pūti. Bonsai medelį laikykite ne per drėgnoje vietoje, kurioje yra pakankama oro cirkuliacija. Drėgnas oras ne tik sukelia dirvos drėgmę, bet ir pelėsį bei grybelį, kurie gali pražudyti augalą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *