Dažniausiai gendančios trimerių dalys internetu

Nesvarbu, ar Jūsų kiemas didelis, ar mažas, vasarą vis tiek reikia šienauti žolę, jeigu norite mėgautis gražiu kiemu, kuriame būtų saugu leisti laisvalaikį. Vienas populiariausių šienavimo prietaisų – trimeris, kuris yra geras sprendimas įvairiuose sklypuose. Todėl trimerių dalys internetu yra vis dažniau ieškomos. Jeigu dirbate su trimeriu, greičiausiai ir Jums bus naudinga žinoti, kokios dalys genda dažniausiai ir kurias iš jų galima įsigyti internetu.

Trimeris yra prietaisas, kurį naudojate nuolat. Jeigu sezonas toks, jog žolė auga labai greitai, tai ir trimeriui darbo yra kone kasdien. Trimeriu gali būti šienaujami įvairūs sklypai. Vieni renkasi trimerius tik dekoratyvinių zonų šienavimui arba vietos, kurias sunku nušienauti žoliapjove. O kiti trimerį naudoja kaip pagrindinį šienavimo įrankį ir juo lengvai nušienauja visą reikalingą teritoriją. Trimeris yra puikus pasirinkimas šienauti nelygius sklypus, taip pat nuokalnes ir įvairias kitas nelygias teritorijas.

Užsikimšusi kuro sistema

Jeigu dirbate su trimeriu, puikiai žinote, kad kai kurios dalys retkarčiais genda ir reikalauja priežiūros arba pakeitimo. Pavyzdžiui, vienas dažniausių gedimų yra užsikimšusi kuro sistema. Labai dažnai yra perkamos tokios trimerių dalys internetu kaip kuro filtras ar karbiuratorius. Tai reiškia, kad užsikimšo kuro sistema. Apie tai išduoda tai, kad užkurtas trimeris gesta darbiniame rime. Tai reiškia, kad sistema tiesiog nepaduoda pakankamai kuro.

Tai nutinka dažniausiai todėl, kad naudojamas netinkamas kuras. Taip gali nutikti, jeigu kuras laikomas netinkamoje talpoje. Pavyzdžiui, ilgai laikant benziną plastikinėje taroje, ilgainiui benzinas užsiteršia ir gali užkimšti sistemą. Tokiu atveju gali prireikti pirkti naują karbiuratorių arba filtrą. Juos lengvai įsigysite internetinėje prekyboje ir pasikeitę galėsite vėl grįžti prie darbų.

Reduktoriaus gedimai

Dar vienas dažnas gedimas – nebedirba trimerio reduktorius. Interneto prekybos vietos, kuriose siūlomos trimerių dalys internetu, siūlo įsigyti ir reduktorius, kurie skirti įvairių tipų trimeriams. Reduktorius yra atsakingas už tai, kad tinkamai dirbtų besisukanti trimerio galvutė, ant kurios pritvirtintas valas. Jeigu pastebėjote, kad trimeris sukasi netinkamai arba per lėtai, gali būti, kad reikia atnaujinti arba pakeisti reduktorių. Dažniausiai remontuoti reduktorių tiesiog neapsimoka, nes jo kaina yra nedidelė. Priklausomai nuo trimerio tipo, parduotuvėse, kuriose parduodamos trimerių dalys internetu, naujas reduktorius kainuos kelis ar keliolika eurų. Jį atsisiuntę nesunkiai pakeisite ir trimeris vėl dirbs kaip dirbęs.

Suremontavus reduktorių, rizikuojate, kad greitai jis vis tiek suges ir darbai sustos. Dažniausiai signalas yra tai, kad trimeris pradeda labai vibruoti dirbant. Tai jau ženklas, kad reduktorius neatlieka savo darbo ir nesugeria vibracijos judesių.

Kur įsigyti?

Ne tik tokios dalys, kaip kuro sistemos detalės ar reduktoriai yra parduodamos trimerių dalys internetu. Profesionalūs pardavėjai, kurie specializuojasi šioje srityje, siūlo įsigyti ir daug kitų atsarginių dalių, kurių gali prireikti sugedus trimeriui. Tai gali būti ir valas, ir apsauginės dalys, ir degimo sistemos jungiklis, starterio dalys, kuro bakelis ir kitos dalys, kurios anksčiau ar vėliau genda, dažnai dirbant su trimeriu. Nebijokite ieškoti ir pirkti šių dalių internetu, jeigu radote patikimą pardavėją. Tai bus daug greičiau nei ieškoti meistro, kuris sutaisytų trimerį. Be to, remontas pas profesionalus, dažniausiai ne tik užtrunka, bet ir brangiai kainuoja.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *