Verslo dovanos: ką vertina lietuviai?

Verslo dovanosVerslo santykiai labai dažnai remiasi ne į teikiamas sąlygas, tačiau santykių palaikymą, kuris gali būti didesnis arba mažesnis. Tai dažniausiai kuria tokius verslo santykius, kurie ne tik patraukliai atrodo kaip modelis, tačiau taip pat ir padeda išlaikyti bendravimą net ir tada, kai santykiai nutrunka. O visada turėti naudingų pažinčių – verta.

Žinoma, santykius kuria ir verslo dovanos, tad jomis siūlome lepinti partnerius ne tik įvairiomis progomis, tačiau ir be jokios priežasties.

Skanus maistas – visada geras pasirinkimas

Gurmaniško maisto parduotuvė yra tai, kas patinka beveik visiems žmonėms, tad jeigu norite nustebinti savo verslo partnerius – tokiu atveju siūlome jiems dovanoti labai skanius užkandžius, kurie tikrai bus suvalgyti. Vietoje smulkmenų, kurios dažniausiai nugula stalčiuose – dovanokite tai, kas tikrai bus naudinga ir kas tikrai bus naudojama. Svarbiausia išbandyti kuo daugiau neatrastų skonių ir per maistą sukurti santykį su savo partneriais.

Logotipai ant smulkmenų

Žinoma, gana dažnai dovanojamos įvairios smulkmenos, kurios yra puoštos su įmonės logotipu. Tai nėra blogas pasirinkimas, tačiau nepamirškite, kad dažniausiai labai didelis logo atgraso nuo daikto naudojimo. Tikėtina, kad jūsų partneriai turi savo verslą, tad jie tikrai nenorės naudoti daikto, kurį puošia visiškai kitas brandas.

Darbo kalendoriai

Tikri labai vertinami ir dažniausiai nemažai dėmesio sulaukia darbo kalendoriai. Tačiau juos reikia dovanoti konkrečiu metu. Paprasčiausiai viduryje metų jie neturi jokios reikšmės, kadangi verslininkai dažniausiai jau patys turi įsigiję tokius, kurie jiems atrodo patrauklūs arba jau yra gavę iš kitų partnerių.

Aktyvios dovanos

Jeigu Jūsų biudžetas yra didesnis – tokiu atveju puikus pasirinkimas yra aktyvios dovanos. Tai dažniausiai yra dovanų čekiai, kurie skirti laisvalaikiui. Vis daugiau žmonių džiaugiasi tokia dovana, kadangi jis padeda patirti daugiau nuotykių. Galiausiai, ji gali būti išbandoma kartu su verslininku, kuris dovanoja ir taip bus mezgamos draugystės.

Svarbiausia yra dovanoti tai, kas žmogui tikrai bus naudinga. Dažniausiai įvairūs kalendoriukai tikrai nesulaukia dėmesio, jie neatrodo patraukliai, tad yra išmetami. Siūlome investuoti į tai, kas žmogaus bus naudojama.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *