Parkingas Kauno oro uoste reikalingas visiems, kurie atvyksta iki oro uosto savo automobiliu

Tie, kurie mėgsta valdyti laiką – mielai renkasi keliones automobiliu. Vieniems be problemų yra nukeliauti iki tolimos Ispanijos, Italijos ar Gruzijos, o kitiems užtenka ir visos kelionės per Lietuvą automobiliu iki Kauno oro uosto ir tuomet jau skristi į norimą tolimą kraštą. Skrydžių iš Kauno yra tikrai nemažai, tad be jokios abejonės galėsite lengvai išsirinkti norimą kryptį. Vienus galbūt labiau domina šiaurės šalys, kitiems – vidurio Europa ar treti visada mieliausiai pailsi arba turi daugiausiai darbo reikalų pietų Europoje. Kadangi taip jau pasitaiko, kad kelionės autobusais ar traukiniais yra atšaukiamos arba atidedamos, tai pasidaro keblu pasiekti oro uostą laiku. Ypač pasidaro liūdna bei skaudu, jeigu savo laiką ir visą kelionę esate susiplanavę minučių tikslumu. Tokiais atvejais geriausia yra rinktis savo automobilį ir planuotis savo dienotvarkę pagal poreikius. Tada galima susidėlioti maršrutą pagal save ir savo poreikius bei galimybes. Galbūt sustoti kavos pertraukelei, aplankyti seniai norimą gamtos objektą ar seniai matytą draugą ar tiesiog mėgautis vaizdingu maršrutu iki oro uosto. Būdami patys savo laiko šeimininkais, galėsite stabtelti ir įamžinti įspūdingą peizažą, ar tiesiog pasirinkę lėtesnį tempą gėrėtis magišku saulėtekiu arba saulėlydžiu. Svarbu prieš keliaujant bus nusistatyti laiko ribas ir tokiu būdu išvengti nenumatytų rūpesčių.

Atvykus iki antro pagal dydį Lietuvos oro uosto su savo transporto priemone, bus reikalingas parkingas Kauno oro uoste. Jį galite iš anksto užsisakyti internetu ir taip išvengti nenumatytų nesklandumų arba mėginti laimę, kad bus Jums skirta vieta ir jos ieškoti atvykus vietoje. Juk tikrai nesinorės palikti ilgesniam laikui arba net ir kelioms dienoms mašinos bet kuriame nepažįstamo namo kieme ar nežinamoje parkavimo aišktelėje. Daug patogiau bus automobilį palikti ten, kur yra legalus parkingas Kauno oro uoste. Jame galėsite greitai bei patogiai atsiskaityti; rezervacijoms nėra taikomas laikotarpio limitas (stovėjimą galima užsakyti nors ir vienai dienai), o išankstiniams automobilių stovėjimo užsakymams yra taikomos itin palankios kainos. Beje, kas dar labai aktualu ir reikalinga bei naudinga – tai, kad parkingas Kauno oro uoste yra arčiausiai oro uosto keleivių terminalo. Jeigu bus reikalinga sąskaita faktūra už parkavimo dienas – ją taip pat galėsite labai lengvai ir greitai gauti. Jei tik kils kokie nenumatyti klausimai – visada kreipkitės į personalo darbuotojus arba esamus kontaktus internete ar parkavimo vietoje.

Patogiausia užsisakyti parkavimo vietą savo automobiliui yra prieš keletą mėnesių, savaičių ar dienų. Tai galite padaryti iš anksto pasinaudoję rezervacijos sistema, esančia internete. Vos keli mygtukų paspaudimai ir jau turėsite savo vietą. Galėsite ramiai ruoštis būsimai kelionei. Turėdami numatytą parkavimo vietą Kauno oro uoste, bus lengviau planuotis kelionę iki oro uosto bei laiką, kurį galėsite skirti ramiai skrydžio registracijai, ar tiesiog taip reikalingam poilsiui oro uoste arba net kavos bei arbatos pertraukėlei, kad pailsėtumėte po kelionės automobiliu bei pasisemtumėte jėgų būsimam pakilimui lėktuvu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *