Kaip piešti antakius antakių dažais?

Antakiai yra labai svarbūs veidui. Tiesą sakant, jie dažnai vadinami "mūsų išraiškos sargais", nes gali daug ką pasakyti apie tai, ką jaučiame ar galvojame, net jei to nenorime. Šiuo metu egzistuoja daugybė įvairių antakių tendencijų, tačiau nesvarbu, kur pažvelgtumėte, dauguma žmonių sutinka, kad stori ir pilni antakiai vėl madingi. Šiais laikais yra daugybė būdų gražiems antakiams išgauti – nuo pieštukų, gelių iki antakių tatuiravimo. Tačiau vienas jau kurį laiką taikomas būdas – antakių dažai . Jei jums patinka antakių pieštukų privalumai, bet norite ko nors ilgalaikiškesnio, mokymasis piešti antakius antakių dažais gali būti kaip tik tai, ko jums reikia! Pažvelkime iš arčiau, kodėl šios priemonės sugrįžo ir kaip ir jūs galite išgauti tobulus antakius…Antakių dažai ir patarimai motermis.

Kas yra antakių makiažas?

Antakių makiažas – tai technika, naudojama antakiams dažyti nenaudojant jokių dažų. Šį produktą galima įsigyti pieštuku arba, pastaruoju metu, antakių dažais. Antakių dažai tepami šepetėliu, kaip ir bet kurie kiti antakių dažai, tačiau turite būti greiti, kad jie neišdžiūtų ant odos. Tai pusiau ilgalaikė spalva, kuri išlieka iki aštuonių savaičių. Ši technika gali būti puikus pasirinkimas tiems, kurių antakiai reti arba per daug išpešioti. Spalva padės užpildyti bet kokius tarpus ir antakiai atrodys storesni. Rinkoje yra daug antakių makiažo prekių ženklų. Jų būna įvairiausių spalvų ir atspalvių, todėl kiekvienas ras kažką sau.

Kodėl stori antakiai grįžta į madą?

Antakių dažaiStori ir pilni antakiai buvo madingi 60-aisiais ir 70-aisiais, tačiau daugelis žmonių, norėdami atrodyti "švariau", ėmė per daug išpešioti antakius. Laikui bėgant ši tendencija pasikeitė, ir žmonės ėmė vertinti storesnius antakius kaip patrauklesnius, ypač moterys. Atrodo, kad dabar moterys visur vėl renkasi storesnius antakius. Jei turite natūraliai plonus antakius, vis tiek galite pasiekti šį įvaizdį antakių pieštukais arba antakių makiažu. Naudojant antakių pieštukus arba antakių makiažą antakiai bus užpildyti ir atrodys storesni vos per kelias minutes.

Kaip pasirinkti tinkamą antakių spalvą?

Renkantis antakių pieštuką ar makiažą antakiams dažyti, geriausia rinktis spalvą, atitinkančią jūsų plaukų spalvą. Jei turite juodus plaukus, galite naudoti tamsiai rudą arba juodą antakių pieštuką ar makiažą. Jei turite tamsiai rudus plaukus, galėtų tikti šviesiai rudas arba tamsiai šviesus antakių pieštukas ar makiažas. Jei norite, galite rinktis dar šviesesnius. Jei norite dažyti antakius, labai svarbu, kad kreiptumėtės į profesionalų vizažistą arba saloną, nes antakių dažai yra stiprūs ir gali lengvai sugesti. Norite išvengti išblukimo ar spalvos pasikeitimo. Jei norite antakius dažyti antakių pieštuku arba makiažo priemonėmis, galioja ta pati taisyklė. Rinkitės spalvą, kuri labiausiai atitinka jūsų plaukų spalvą.

Kaip naudoti antakių pieštuką ar dažus?

Antakių pieštukų yra įvairių formų ir dydžių, todėl galite išsirinkti tokį, kuris geriausiai tinka jūsų antakiams. Kai pirmą kartą pradedate piešti antakius, geriausia juos piešti labai lengvai. Pabandykite įsivaizduoti antakius kaip dėžutę ir užpildykite kraštus. Pridėję šiek tiek spalvos, galite grįžti prie antakių su plonais pinceto galiukais ir sutvarkyti kraštus, kol būsite patenkinti rezultatu. Antakių makiažą paprastai būna šiek tiek lengviau atlikti. Jei pasirinksite tinkamą antakių spalvą, tereikės nupiešti antakius. Įsitikinkite, kad jie nupiešti truputį storesni, nei norite, nes spalva šiek tiek išbluks, kai susigers. Kai antakiai išdžius, lengvai grįžkite prie jų plonu pincetu ir sutvarkykite kraštus.

Prisiminkite, kada pirmą kartą pasidažėte lūpas? Būdama jauna mergaitė, tikriausiai nepasisekė. Galbūt išsitepėte juo visus skruostus arba jūsų lūpos įgavo keistą mėlynai violetinį atspalvį, kuris tikrai nebuvo patrauklus. Štai kodėl daugeliui moterų mintis apie lūpų dažymą labiau primena kažką iš "Keistų dalykų", o ne kasdienybę. Tai suprantama: pasidažyti lūpas gali būti sudėtinga. Yra tiek daug skirtingų variantų ir formulių, kad rasti tobulą gali būti neįveikiama. Vis dėlto, kai lūpų dažai naudojami tinkamu būdu ir tinkamu laiku, tinkamai pasiruošus… lūpų dažai leidžia jaustis pasitikinčiai savimi ir gražiai. Leiskite mums padėti jums šiais 15 patarimų, kaip!

Žinokite savo lūpų ir odos tipą

Pirmiausia turite žinoti, kokio tipo lūpas turite. Tam galite pasinaudoti veidrodžiu ir pažvelgti į savo burnos vidų. Teisingai – tikrinsite savo vidines dalis. Tai gali skambėti keistai, bet tai svarbu. Taip pat turėtumėte žinoti savo odos tekstūrą ir storį. Odos storis gali turėti įtakos tam, kiek lūpų dažų galite naudoti, kad jie neatrodytų per daug prilipę. Taip pat turėtumėte stengtis suderinti lūpų spalvą su odos spalva. Taip atrodysite pasitempusi ir gražesnė.

Lūpų dažus tepkite lūpų šepetėliu

Geriausias lūpų dažų tepimo būdas – naudoti šepetėlį. Jį turėtumėte tepti nuo vidinės burnos pusės iki išorinės lūpų pusės. Tai padės tolygiai padengti lūpas lūpų dažais ir neleis jų per daug patekti ant odos. Lūpų šepetėliai yra skirti padėti tolygiai tepti lūpų dažus. Lūpų šepetėlis ypač tinka lūpų dažams, nes juo galima pasiekti burnos kampučius ir patekti į visas vietas, į kurias sunku patekti pirštais. Jei neturite lūpų šepetėlio, galite naudoti švarų akių kontūro šepetėlį. Jis nebus toks tikslus, bet tiks taip pat gerai.

Ant lūpų dažų užtepkite ploną drėkinamojo kremo sluoksnį

Ant lūpų dažų užtepę ploną drėkinamojo kremo sluoksnį, išlaikysite odą sudrėkintą, o lūpų dažai atrodys gaivūs ir nauji. Tai ypač svarbu, jei turite sausas lūpas, nes išsausėjusios lūpos mažiau bučiuojasi! Tačiau jei lūpos riebios, to gali neprireikti. Drėkinamojo kremo naudojimas taip pat padės lūpų dažams ilgiau išlikti. Jei lūpos riebios, to gali neprireikti.

Nepamirškite skruostų ir akių pieštuko!

Nenorite atrodyti taip, tarsi pamiršote, kaip naudoti makiažą po to, kai pasidažėte lūpų dažais. Kad to išvengtumėte, būtinai pradėkite nuo skruostų. Tačiau būkite atsargūs, kad nepersistengtumėte su skaistalais – norite atrodyti natūraliai. Nepamirškite užtepti akių pieštuko prie akies vokų linijos. Taip akys atrodys didesnės ir užbaigsite makiažą.

Netepkite per daug sluoksnių lūpų dažų

Nenorite tepti per daug lūpų dažų sluoksnių. Dėl to jūsų lūpos atrodys labai storos ir prikibusios. Turėtumėte tepti vieną ar du lūpų dažų sluoksnius. Jei norite tepti daugiau, palaukite, kol pirmasis sluoksnis išdžius, ir tepkite kitą. Jei jūsų lūpos labai sausos, galite naudoti labai storą lūpų dažų sluoksnį, kuris padės išlyginti lūpų išvaizdą.

Vietoj lūpų dažų naudokite dažiklį

Dėmės tampa vis populiaresnės. Jie puikiai tinka pradedantiesiems ir žmonėms, kurių lūpos sausos. Dažai yra tarsi tonuotas drėkinamasis kremas, tik jie nudažo lūpas, todėl išlieka ilgiau. Jei jūsų lūpos sausos, dažai gali būti geresnis pasirinkimas nei lūpų dažai. Jis drėkins lūpas, jos atrodys lygesnės ir sveikesnės. Dažai paprastai būna įvairių spalvų, todėl galite rasti sau tinkamiausią!

Lūpų dažai yra gražus dalykas. Jis leidžia jaustis pasitikinčiai savimi ir gražiai. Nesvarbu, ar esate pradedančioji, ar patyrusi naudotoja – tikimės, kad šie 15 patarimų padės jums kuo geriau išnaudoti lūpų dažus!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *