Kodėl parkavimas Vilniaus oro uoste geriau nei taksi?

Jei esate skridę iš Vilniaus oro uosto, tikriausiai žinote tą nemalonų jausmą, kai kyla nerimas dėl vėlavimo į skrydį. Juk lėktuvas tai ne autobusas – į skrydį negalima atvykti prieš kelias minutes. Planuojate kelionę ir svarstote, kaip išvengti bereikalingo streso? Štai kelios priežastys, kodėl parkavimas Vilniaus oro uoste ir kelionė nuosavu automobiliu yra daug geresnis sprendimas už taksi.

Išvenkite vėlavimo ir streso

Remiantis rekomendacijomis, į oro uostą reikėtų atvykti iki skrydžio likus porai valandų. Jas galima praleisti oro uosto kavinėse ar parduotuvėse, tačiau iš tikrųjų tai labai įpareigoja. Nepaisant to, daugelis keliautojų bijo pavėluoti ir net skrisdami tik su rankiniu bagažu į skrydį atvyksta gerokai per anksti. Kodėl bijoma pavėluoti? Neįmanoma tiksliai žinoti, ar laiku atvyks viešasis transportas bei taksi, o važiuojant nuosavu automobiliu įtampą kelia parkavimas Vilniaus oro uoste. Tačiau viso šio bereikalingo streso galima lengvai išvengti.

Vykite į oro uostą savo automobiliu, o parkavimo vietą rezervuokite iš anksto. Tai labai patogu ir greita, be to, išvengsite streso ir poreikio vykti į skrydį per anksti. Parkavimo aikštelės įrengtos visai šalia išvykimo terminalo, tad jį pasieksite vos per kelias minutes.

Keliaukite pigiau

Visi keliautojai žino, kad viešasis transportas yra pigiausias būdas pasiekti oro uostą. Deja, jis tikrai nepatogus ir nelabai patikimas – ne visada taip laukiamas autobusas atvyksta laiku. Dėl to dažniausiai yra vykstama taksi arba rezervuojamas parkavimas Vilniaus oro uoste. Vis dėlto antrasis būdas yra daug patogesnis: jums nereikės laukti taksi išvykstant ir delsti laukiant taksi lėktuvui nusileidus. Be to, savo automobiliu tikrai atvyksite daug patogiau, jau nekalbant apie kainą. Taksi paslaugos kainuoja brangiai, ypač jei gyvenate atokiau nuo oro uosto esančiuose rajonuose, todėl kelionė savo automobiliu daug labiau apsimoka.

Keliaukite patogiau

Jei taksi atvykti į oro uostą dar visai patogu (nepaisant to, kad reikia vykti daug anksčiau), tai grįžimas gali apkarsti. Lėktuvui nusileidus daugelis keleivių kviečia taksi, todėl gali būti sudėtinga rasti laisvą vairuotoją. Be to, lėktuvai dažnai leidžiasi vėlai vakare ar net naktį, o tuo metu dirba mažiau taksi vairuotojų, tad savojo gali tekti luktelėti net pusę valandos ar dar ilgiau. Tai itin nemalonu, kai žiemos metu grįžtate iš šiltų kraštų – Vilniaus oro uosto atvykimo salė tikrai nėra pati šilčiausia vieta laukimui.

Parkavimas Vilniaus oro uoste ir kelionė nuosavu automobiliu yra patogiausias būdas pasiekti Vilniaus oro uostą ne tik iš kitų miestų, bet ir iš paties Vilniaus. Taip išvengsite nemalonaus laukimo ir laiko gaišaties tiek prieš skrydį, tiek parskridus namo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *