Kas yra dantų protezai ir ką apie juos reikia žinoti?

Gražiai ir funkcionaliai šypsenai susigrąžinti praradus nuosavus dantis – nereikia nei daug aliok, nei daug investicijų. Šiuo metu galimybės yra labai plačios, tad reikia tik jas priimti ir tuo pačiu nebijoti.

Štai dantų protezavimas yra vis dažniau aptariama paslauga. Tiksliau, ji žinoma jau seniai, tačiau dėl mažesnės kainos nei implantavimas pasirenkama ne tik vyresnio amžiaus žmonių, tačiau ir jaunesnių, kurie neteko nuosavų dantų dėl daugelio priežasčių.

Jeigu norite sužinoti daugiau apie protezavimą – šis straipsnis yra kaip tik Jums, kadangi pateiksime bazinę informaciją, kuri padės suprasti kas ir kaip.

  1. Šiuo metu dantų protezavimo galimybės yra labai plačios, tad galima rinktis iš labai daug įvairių medžiagų, kurios yra skirtos dantų atkūrimui. Galima rasti tokių, kurios galbūt ne tokios natūralios, tačiau siūlomi ir tokie protezavimo metodai, kurie leidžia džiaugtis tarsi tikrais dantimis.
  2. Mitas, kad galimi tik išimami protezai. Tikrai ne. Šiuo metu labai vertinami tokie, kurie yra klijuojami, tai yra, fiksuojami, jie nėra išimami. Tai galimybė džiaugtis nuostabia šypsena, kuri leis kasdien pasitikėti savimi.
  3. Daugeliui svarbu tai, kad protezai nereikalauja jokios ypatingos priežiūros. Tiek pat, kiek ir natūralūs dantys. Valykite du kartus per dieną su įprastomis priemonėmis, kurios yra skirtos dantims, visai burnos ertmei.
  1. Galima tvarkyti visus dantis arba galima protezuoti tik vieną, kelis. Galimybės – įvairios.
  2. Ar galima senus protezus, kurie jau atrodo ne taip patraukliai keisti naujais? Tikrai galima. Ir net labai siūloma. Nors jie gali tarnauti visą gyvenimą, tačiau dėl gana patrauklių kainų verta juos keisti taip dažnai, kaip jums arba specialistui atrodo, kad reikia.
  3. Dantų protezavimas šiuo metu yra siūlomas daugelyje klinikų ir tuo pačiu daugelis jų suteikia galimybę paslaugą gauti išsimokėtinai. Labai patogu, kadangi dantys atrodys nuostabiai šiandien, o išsimokėti už juos bus galima Jums patogiu metu.
  4. Svarbu rinktis tokią kliniką, kuri protezams teikia garantiją. Tai dažniausiai suteikia daugiau ramumo dėl gautų paslaugų.

Graži šypsena žmogui suteikia daugiau pasitikėjimo savimi, padeda jam kur kas geriau jaustis. Galiausiai, graži šypsena dažniausiai reiškia ir funkcionalią šypseną. O kramtyti maistą kasdien, kad ir koks jis yra kietas – neturėtų būti privilegija. Tai turėtų būti būtinybė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *