Kaip rasti asmeninį trenerį?

Žinokite savo apribojimus

Asmeninės treniruotėsKiekviena kelionė turi pradžią, vidurį ir pabaigą. Taip ir sveikatingumo bei sveikos gyvensenos kelionė. Svarbu žinoti, kad galutinio rezultato nepasieksite per dieną ar dvi. Sveikatingumas yra ilgalaikis procesas, kuriam reikia kantrybės ir kruopštumo. Būkite realistai dėl savo apribojimų. Jei tam tikri pratimai jums kelia diskomfortą ar skausmą, venkite jų. Be to, įsitikinkite, kad fitneso režimą sudarote atsižvelgdami į savo sveikatos būklę. Jei sergate kokiu nors negalavimu, prieš pradėdami bet kokias treniruotes pasitarkite su gydytoju.

Nebūkite pernelyg ambicingi

Jei per daug persitempsite, galiausiai tik susižeisite. Treniruotę visada pradėkite nuo lengvų pratimų ir didinkite juos progresuodami. Jei jūsų kūnas nėra pripratęs prie įtemptų pratimų, didesnė tikimybė, kad patirsite traumą. Todėl prieš pradėdami intensyvią treniruotę visada apšilkite su lengva kardio treniruote arba keliais tempimo pratimais.

Įsipareigokite laikytis tvarkaraščio

Jei nesate įsipareigoję laikytis dienotvarkės, užsirašymas į sporto salę yra tik laiko švaistymas. Daugelis žmonių eina į sporto salę, nes mano, kad tai vienas geriausių būdų išlikti geros formos ir sveikiems. Tačiau daugelis tų pačių žmonių nesugeba laikytis įsipareigojimo. Tiesą sakant, sporto salėje jie lankosi rečiau nei tada, kai laikydavosi mankštos rutinos namuose. Taigi, prieš užsirašydami į sporto salę, įsitikinkite, kad esate pasiryžę reguliariai sportuoti. O kai jau būsite, įsitikinkite, kad režimo laikotės religingai. Treniruočių programa ir specialistės patarimai.

Prieš mankštą visada išsitieskite

Nors dauguma žmonių jau žino, kaip svarbu prieš treniruotę išsitiesti, iš tikrųjų ne daugelis laikosi šio režimo. Tempimas padeda pagerinti laikyseną, gerina kraujo apytaką visame kūne, daro sąnarius ir raumenis lanksčius ir apsaugo nuo traumų. Jei esate pradedantysis, galite pradėti nuo paprastų tempimo pratimų, pavyzdžiui, kojų ir rankų tempimo. Taip pat galite lankyti jogos užsiėmimus, kuriuose atliekami geresni tempimo pratimai.

Dauguma žmonių mano, kad gerti vandenį naudinga tik per treniruotes. Tačiau gerdami vandenį dar prieš įeidami į sporto salę gausite hidratacijos naudos. Dehidratacija gali apsunkinti jūsų pasirodymą sporto salėje, todėl rekomenduojama kasdien išgerti ne mažiau kaip 2 litrus vandens. Tai gali padėti išlikti geros formos ir sveikiems, nes sumažins riziką susirgti. Geriamas vanduo taip pat padeda deginti riebalus, gerina virškinimo sistemą ir palaiko sveiką odą. Asmeninės treniruotės kaina, kiek kainuoja tpkios treniruotės?

Nepamirškite baltymų

Dauguma žmonių prieš treniruotę arba po jos valgo viską, ką nori. Nors svarbu maitintis sveikai ir laikytis subalansuotos mitybos, į savo racioną būtina įtraukti ir baltymų. Baltymai yra raktas į liesų raumenų formavimąsi ir geros fizinės formos bei sveikatos išlaikymą. Taigi prieš pradėdami treniruotę būtinai užkąskite baltymų turinčiu užkandžiu ar maistu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *