Kaip stiprinti ir prižiūrėti plaukus

Kaip ir kitoms kūno dalims, vitaminai plaukams reikalingi savo sveikatos ir gyvybinėms funkcijoms palaikyti. Vitaminų reikia mums tam, kad pamaitintume savo organizmą. Jų galima rasti maiste, jie gaminasi mūsų pačių organizmuose, arba jų galima gauti su maisto papildais, išorinio naudojimo priemonėmis.

Maitinti plaukus iš vidaus

Biofitus produkcijaTad visų pirma, vitaminai plaukams turėtų būti tiekiami iš vidaus. Turėtume tinkamai maitintis, vartoti neapdirbtą ir kuo mažiau rafinuotą maistą. Valgyti daržoves, vaisius, sveikus produktus, vengti riebalų, tuščių angliavandenių, nesveikų užkandžių, turėtume sportuoti. Tuomet organizmą aprūpinsime reikiamomis medžiagomis, vitaminais. Esant poreikiui, galima vartoti ir atitinkamus maisto papildus. Plaukams visada bus geriau, jeigu naudingosios medžiagos juos pasieks iš vidaus, sinchroniškai dirbant visoms organizmo sistemoms.

Maitinti plaukus iš išorės

Taip pat galima prižiūrėti plaukus ir padaryti juos gražesnius, jeigu juos maitinsite iš išorės. Tai reiškia, galbūt naudosite tam tikras kaukes plaukams, balzamus, kondicionierius. Galbūt naudosite specialius aliejus, įtrinsite specialiomis priemonėmis. Plaukų dažymas taip pat nebūtinai turi būti jų žalojimas, jeigu naudojate itin sveikas priemones. Priemones taip pat rinktis reikia pagal poreikius ir įsitikinimus dėl ekologijos, gamtos, vartojimo.

Nežaloti plaukų

Žinoma, pats lengviausias būdas padėti savo plaukams, tai pirmiausia yra – tiesiog jiems nekenkti. Tai reiškia, jų nežaloti vienokiais ar kitokiais būdais. Kartais net nesusimąstome, kad kenkiame savo plaukams, žalojame juos. Dažniausiai – naudodami plaukų džiovintuvą. Dar baisiau yra plaukų tiesinimas specialiomis žnyplėmis, kuris yra tas pats, deginimas. Tai itin žaloja, sausina plaukus. Tačiau jūs galite rinktis ir tiesiog tokių procedūrų savo plaukams neatlikti. Plaukams kenksite ir naudodami gausybę plaukų šukuosenos formavimo priemonių, jeigu jos yra kenksmingos, jų sudėtyje yra tokių priedų kaip etilo alkoholis ar kitų kenkiančių konservatyvių medžiagų. Plaukus reikėtų ir kirpti atsargiai, ir naudoti plaukų nežalojančias šukas, šepetį.

Palaikyti sveiką gyvenimo būdą

Galų gale, viskas, kas sveika jūsų kūnui, bus sveika ir plaukams. Kiek laiko praleisite gryname ore, o kiek laiko kvėpuosite išmetamosiomis dujomis. Kiek laiko judėsite, sportuosite, o kiek laiko kaip išprotėję sėdėsite ant sofos. Kiek laiko dirbsite, o kiek ilsėsitės ir leisite pasirūpinti savimi. Kiek laiko miegosite, ir kiek laiko būsite iškankinti nemigos. Visa tai bus dalykai, kurie padės jums sukurti sveiką gyvenimo būdą arba kankinti save. Ir tai atsispindės visame organizme, taip pat ir jūsų plaukų būklėje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *