Kaip išsaugoti miegą pasirinkus tinkamą antklodę?

Pasirinktos antklodės tipas gali turėti didelę įtaką tam, kiek miegosite naktį. Vienos antklodės yra lengvos, erdvios ir plonos, o kitos – storos, sunkios ir gremėzdiškos. Nėra teisingo ar neteisingo pasirinkimo renkantis tinkamą antklodę miegamajam; viskas priklauso nuo asmeninių pageidavimų. Vis dėlto yra tam tikrų rūšių antklodžių, kurios geriau tinka geram miegui nei kitos. Žinodami, kokio tipo antklodės jums labiau patinka, ne tik galėsite priimti labiau pagrįstą sprendimą pirkdami naujas antklodes, bet ir sutaupyti miego ateityje, nes išvengsite nuolatinio netinkamų antklodžių pirkimo. Apžvelkime keletą dažniausiai pasitaikančių antklodžių tipų, kad galėtumėte išsirinkti geriausiai jūsų poreikius atitinkančią antklodę…

Pūkinės antklodės

AntklodesPūkų pluošto mišinys su plunksnomis sukuria šiltą, lengvą ir orui pralaidžią antklodę, kuri puikiai tinka vasaros mėnesiams. Pūkinių antklodžių kaina yra didesnė nei kitų rūšių antklodžių, todėl jų valymas taip pat yra brangesnis. Taip yra todėl, kad pūkines antklodes galima skalbti skalbimo mašinoje. Tai gali būti naudinga, jei norite atnaujinti savo antklodę keliais greitais skalbimais per metus, tačiau svarbu naudoti švelnų skalbimo ciklą ir džiovinti antklodę ant žemo režimo, kad nepažeistumėte švelnaus pluošto. Jei neturite laiko skalbti pūkinės antklodės, galite naudoti užvalkalą, kad apsaugotumėte antklodę ir išlaikytumėte ją šviežią, kol ateis laikas skalbti. Taip pat, jei esate alergiškas, galite vengti pūkinių antklodžių ir ieškoti alternatyvių, pavyzdžiui, sintetinių arba vilnonių. Pūkinėse antklodėse dažnai būna nedidelis kiekis plunksnų, todėl jas gali būti sunku valyti, jei esate alergiškas. Jei gyvenate šiltame klimate arba norite lengvos ir pralaidžios orui antklodės, pūkinė antklodė yra geras pasirinkimas. Jei esate alergiškas arba gyvenate šaltame klimate, galbūt norėsite rinktis kitokio tipo antklodę. Pūkines antklodes dažnai brangu valyti ir sunku rasti alergiškiems žmonėms tinkamų rūšių. Sunkios antklodes už gerą kainą.

Sintetinės antklodės

Tai populiarus pasirinkimas tarp alergiškų žmonių, nes sintetinius pluoštus lengva valyti. Be to, jos šiltos, lengvos ir pralaidžios orui, o tai puikiai tinka tiems, kurie vasaros mėnesiais pageidauja lengvesnių antklodžių. Tačiau sintetinės antklodės nėra labai minkštos ir patogios, todėl gali netikti žmonėms, mėgstantiems šiltą ir jaukią antklodę. Norint sutaupyti pinigų, sintetinės antklodės paprastai yra pigesnės nei kitų rūšių ir paprastai jas galima skalbti skalbimo mašinoje. Tačiau jos taip pat džiūsta daug ilgiau (apie 15 valandų) nei kitos antklodės, todėl jos nėra geras pasirinkimas, jei norite greitai išvalyti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *