Kada galima tikėtis pajusti naudą, kurią suteiktų įsigyti šilumos siurbliai?

Nusprendėte įsirengti šilumos siurblį, tačiau svarstote, kada jis atsipirks. Jau per pirmuosius metus įsitikinsite, kad tai vienas geriausių būdų šildyti namus. Svarbiausia išsirinkti geriausiai jūsų namams tinkantį modelį. Tai padarę, galėsite greitai sutaupyti sąskaitų už šildymą.

Šilumos siurbliai yra puiki investicija, nors iš pradžių jie yra brangūs. Turėtumėte perskaityti apie kiekvieną šilumos siurblio tipą ir išsiaiškinti, kokią galią jis naudoja ir koks jo energijos vartojimo efektyvumo įvertinimas, nes tai padės jums nustatyti, ar verta jį įsigyti savo namams. Modeliai su aukštesniu energijos vartojimo efektyvumo įvertinimu paprastai yra brangesni už tuos, kurių energijos vartojimo efektyvumo įvertinimas yra žemesnis, tačiau yra ir tokių modelių, kurių energijos vartojimo efektyvumo įvertinimas yra aukštas, tačiau jie nėra labai efektyvūs, kai iš tikrųjų yra naudojami.

Kokių tipų šilumos siurbliai yra rekomenduojami atsižvelgiant į gyvenamąją vietą?

Šilumos siurbliai yra efektyvus ir ekologiškas šildymo būdas. Jis kainuoja iki trijų kartų mažiau nei kitos šildymo sistemos ir naudoja atsinaujinantį energijos šaltinį. Šilumos siurblys skirtas sugerti šiluminę energiją iš lauko oro, vandens ar grunto ir perduoti šią energiją į vidų aukštesnėje temperatūroje.

Yra įvairių šilumos siurblių tipų: oras vanduo, oras oras, geoterminiai. Kiekvienas jų turi savų privalumų ir apribojimų, priklausomai nuo to, kur gyvenate. Pavyzdžiui, jei gyvenate vietovėje, kurioje vyrauja stiprios vėjo srovės, pavyzdžiui, palei pakrantę, oro vandens sistema gali būti ne pats geriausias sprendimas, nes ji gali nesugebėti paimti pakankamai energijos iš šalto oro, kad efektyviai apšildytų jūsų namus.

Kokie yra šilumos siurblių privalumai?

Šilumos siurbliai yra itin efektyvūs ir gali suteikti iki 4 kartų daugiau energijos, nei sunaudojama elektros energijos. Jiems nereikia jokio papildomo kuro, pavyzdžiui, dujų ar naftos, ir jie neišskiria jokio CO2, o tai padeda sumažinti jūsų anglies dioksido pėdsaką. Nors pradinės išlaidos yra didesnės nei kitų šildymo sistemų, laikui bėgant sutaupytumėte pinigų, todėl tai patrauklus pasirinkimas namų savininkams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *