Estetinis plombavimas: kodėl verta rinktis šią galimybę?

Visada siekiama, kad priekiniai dantys atrodytų kuo estetiškiau, tad tam tikrais atvejais gali praversti estetinis plombavimas, kuris paskutiniu metu įgyja vis didesnį populiarumą. Šią procedūrą šiuo metu gali pasiūlyti ne taip ir mažai įvairių klinikų, tad pacientai gali pasirinkti tokią, kurioje siūlomos paslaugos būtų teikiamos iš tiesų palankiomis sąlygomis. Nors kartais dvejojama, ar ši pasirinkimo galimybė tikrai gali būti pačiu geriausiu sprendimu, tačiau estetinis plombavimas turi tikrai nemažai privalumų. Taigi, kokie jų lemia tokį didelį susidomėjimą šia procedūra?

Estetika palankia kaina

Gana dažnai manoma, kad įvairių estetinių procedūrų kaina yra pernelyg didelė, tad apie tokią pasirinkimo galimybę nė nesvarstoma. Tikrai be reikalo – estetinis plombavimas yra prieinamas daugeliui. Ši procedūra kainuoja pigiau nei kiti estetiniai sprendimai (pavyzdžiui, dantų laminatės), be to, visada galima išsirinkti tokią kliniką, kurioje reikalingos paslaugos būtų teikiamos tikrai palankia kaina. Dauguma klinikų turi savo internetines svetaines, tad rasti jus dominančios informacijos tikrai nebus labai sudėtinga.

Natūraliai atrodanti šypsena

Kartais baiminamasi, kad įvairios estetinės procedūros neužtikrins natūraliai atrodančio vaizdo, tačiau tikrai nėra jokio reikalo nerimauti. Estetinį plombavimą atliekantys specialistai visada rūpinasi, kad būtų parenkama kuo natūralesnė plombų spalva, tad ir rezultatas visuomet yra tiesiog nepriekaištingas.

Ilgalaikis sprendimas

Renkantis įvairias estetines procedūras svarbiu kriterijumi tampa ir jų ilgaamžiškumas. Tuo atveju, jei nusprendžiama rinktis estetinį plombavimą, galima būti užtikrintiems, kad pasiektu rezultatu bus galima džiaugtis tikrai ilgą laiką. Jei estetiškai plombuoti dantys bus tinkamai prižiūrimi, tokiu atveju rezultatas džiugins maždaug 8-12 metų.

Kada estetinis plombavimas gali būti taikomas?

Palanku ir tai, kad estetinio plombavimo pritaikymo galimybės yra labai plačios. Estetinis plombavimas gali būti pasirenkamas tada, kai priekiniai dantys yra pažeisti ėduonies, kai siekiama patobulinti dantų formą, maskuoti spalvų pokyčius, ir t.t. Ši procedūra gali gerokai pakeisti esamą dantų išvaizdą – tuo įsitikinti galėsite peržiūrėję klinikos pateiktus darbų pavyzdžius („prieš“ ir „po“). Įprastai prireikia vos vieno ar dviejų vizitų, ir po jų galima džiaugtis kur kas gražesne šypsena.

Taigi, jei nesate patenkinti dabartine priekinių dantų išvaizda, ir siekiate, kad jūsų šypsena būtų tobulesnė, estetinis plombavimas gali būti tikrai palankiu pasirinkimu. Klinikų, kuriose yra siūlomas estetinis plombavimas, šiuo metu yra tikrai nemažai, tad įvertinę, kurios jų yra nustačiusios pačias palankiausias teikiamų paslaugų sąlygas, galėsite priimti tam tikrą sprendimą.

Apie estetinį plombavimą daugiau informacijos rasite čia : https://kristoforoklinika.lt/odontologija/estetinis-plombavimas/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *