Grožis – tai sveikata

PapildaiŽmogaus grožis atsiskleidžia tuomet, kai kūnas yra sveikas, kai netrūksta vitaminų, kai sveikai maitinamasi, sportuojama. Padeda ir maisto papildai palaikyti sveikatingumo funkcijas, ir pozityvus požiūris į gyvenimą. Tik po to formuojamas antrasis išorinis grožio sluoksnis – dažai, makiažai, drabužiai, aksesuarai. Tačiau grožis pirmiausia eina iš vidaus – tai sveikata.

Gražūs plaukai

Sveiki, žvilgantys gražūs plaukai – visada buvo grožio etalonas, atspindintis tai, kad ir kitos kūno funkcijos veikia puikiai. Iš tiesų, jeigu jaučiamės blogai, apsinuodijame, netinkamai maitinamės – greitai ima slinkti, lūžinėti plaukai, išduodami viso organizmo problemas. Kartais plaukams pastiprinti padeda specifiniai maisto papildai, ypatingai, kuomet organizmui trūksta tam tikrų medžiagų. Jų gavimas padeda teigiamai paveikti plaukų būklę. Žinoma, verta stiprinti ir visą organizmą. Plaukų grožiui palaikyti naudojamos ir įvairios išorinės priemonės: eteriniai aliejai, kuriais plaukai įtrinami; įvairios kaukės, maitinančios plauko šaknis. Balzamai ir kondicionieriai padeda užverti plauko žvynelius ir tokiu būdu plaukas po išplovimo tampa glotnus. Plika akimi žvelgiant, vienas plaukas atrodo taip pat, kaip ir išplautas tik su šampūnu. Tačiau bendrai visi plaukai atrodo nebe išsausėję, o žvilgantys ir kupini gyvybės. Teisingai parinktas šampūnas taip pat teigiamai atsiliepia grožiui – šampūnas nuo pleiskanų veikia visai kitaip nei, tarkime, šampūnas riebiems plaukams. Tad norint sveikų ir gražių plaukų, verta žvelgti į visą komplektą priemonių ir ugdytis sveiko gyvenimo įpročius.

Graži oda

Apie gražią odą svajoja visos moterys nuo pat paauglystės, kuomet užklumpa spuogai ir visos brendimo kančios atsispindi veide, ir vėliau, kuomet ima sausėti oda, ryškėti pirmosios raukšlės. Tik nedidelei daliai žmonių taip pasiseka, kad visą gyvenimą turi gražią veido odą, o tipinės problemos ją tiesiog aplenkia. Tam tikru metu (brendimo) odą pakeisti labai sunku, nes pokyčius lemia lytinių hormonų gaminimas. Tačiau vis tiek galima bent jau stengtis užtikrinti odos higieną. Kai kurie maisto papildai taip pat padeda odą palaikyti geresnės būklės. Tiesa, į juos labiau imama dairytis vėlesniame amžiuje, kuomet kyla noras sustabdyti laiką ir neleisti jaunystei pabėgti – norisi išlaikyti odą elastinga, nesuglebusia, jauna. Tokie papildai kaip hialiurono rūgštis yra žinomi odos jaunystės saugojimo srityje, kuomet norima išsaugoti elastingesnę ir drėgnesnę odą. Taip pat vartojami ir kitokie papildai odos grožio palaikymo tikslais. Gera savijauta taip pat atsispindi odos būklėje – jeigu esame pailsėję, nepersivalgome riebaus ar saldaus maisto, sportuojame – oda švyti bet kokiame amžiuje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *