Kol remontuojama džiovyklė…

Nors džiovyklių remontas Vilniuje gal nėra toks populiarus kaip skalbimo mašinų, kurias turi absoliučiai visi, o džiovykles ne visi, visgi jeigu pripratote gyventi komforto zonoje su nuosava džiovykle, tai be jos išsiversti bus sunkiau. Kaip gi gyventi, kad džiovyklė iš tiesų atneštų daug gėrio ir leistų jaustis patogiai? Tą jūs žinote. O ką daryti, kai jos neturite? Kaip priprasti tuomet džiovinti skalbinius kitokiais būdais? Štai keletas pasiūlymų, ką daryti, kada sugenda džiovyklė ir meistras ją tvarko.

Naudokite daugiau centrifugos skalbimo mašinoje

Džiovyklių remontas VilniujeKiekviena skalbimo mašina turi centrifugą. Kitaip tariant – funkciją, kada būgnas sukamas labai greitai dėl slėgio visas vanduo išsilaksto tiesiog ir taip būgnas lieka iš dalies sausas. Kuo stipriau suka, tuo sausiau. Kuomet skalbiniai yra tvirti, tarkime, medvilninės paklodės, rankšluosčiai, tada galima naudoti patį agresyviausią režimą ir gerai išsukti. Jeigu norite, kad džiovinimo efektas būtų dar didesnis – užstatykite pakartotinai centrifugai. Patikėkite, skalbinius iškart ištrauksite jau beveik kaip sausus. Beliks užmesti ant džiovyklės virvių, kad pradžiūtų.

Džiaustykite skalbinius ant virvių balkone

Ar naudosite minėtą patarimą, ar ne, vis tiek galite viską padžiauti ant virvių lauke. Arba balkone tiesiog ištiesti metalinę džiovyklę ir išdžiaustyti viską ant jos. Tai irgi patogus dalykas, tik reikia norėti taip tvarkytis. Jeigu geri orai, ypač vasarą – skalbiniai išdžiūsta labai greitai. Kuomet orai prastesni, tuomet vargo daugiau ir reikia džiauti namuose. Minusinėje temperatūroje lauke apskritai negalima džiaustyti.

Džiaukite skalbinius ant radiatorių ir gyvatuko

Taip pat galima skalbinius išmėtyti ant radiatorių, ant gyvatuko. Tai vietos, ant kur šilumos gavę skalbiniai iškart išdžius. Tik stenkitės taip džiauti, kad kuo mažiau liktų kažkokių formos įspaudų ir iš tiesų skalbiniai atrodytų kuo geriau.

Palaukite, kol pataisys

Galiausiai, kaip ir sugedusios bei taisomos skalbimo mašinos atveju, taip ir nesutvarkytos džiovyklės atveju, galima tiesiog palaukti ir nieko neskalbti. Jeigu turite pakankamai švarių rūbų, o namuose nelaksto mažyliai, kuriuos reikėtų kuo greičiau apskalbti, tai galite tiesiog palaukti, kol viskas bus pataisyta ir panaudoti keletą skirtingų rūbų, purvinus kaupiant atskirai. Tuomet, kai jau viskas veiks, galėsite ir vėl naudotis šiais komforto patogumais bei džiaugtis puikiai veikiančiu nauju pasirinkimu. Tad tai – tikrai dėmesio vertas pasiūlymas jums ir jūsų namams. Arba tiesiog viską darykite minėtais senoviniais būdais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *