Geriausi nauji ir taupūs automobiliai

Daugumai žmonių nauji automobiliai atrodo kaip patrauklus pirkinys, tačiau dažniausiai jų atsisakoma dėl didelės kainos. Vis tik jei tokia blizganti ir žiauriai viliojanti prekė jums kone sapnuojasi kiekvieną naktį, siūlome apsvarstyti keletą galimybių ją įsigyti.

1. Taupūs elektra varomi nauji automobiliai

Naujas elektromobilis nebūtinai turi kainuoti kosminius pinigus, net ir Lietuvos rinkoje galima rasti puikių šių transporto priemonių, kurias galima įsigyti vos daugiau nei už 30 000 eurų. Įsigyjant elektromobilį galima pasinaudoti valstybės teikiama parama – 5000 eurų kompensacija. O jeigu turite seną automobilį ir jį galite priduoti sunaikinimui, jūs galite gauti dar 1000 eurų kompensaciją. Viską sudėjus elektra varomi nauji automobiliai ženkliai atpinga.

Reikėtų prisiminti, kad jų eksploatacijos išlaidos labai mažos. Galima sakyti, kad važinėsite beveik nemokamai. O kiek dabar jūs išleidžiate kurui? Sakykime 150 ar net 200 eurų per mėnesį, o nuolat brangstant benzinui ir dyzelinui ateityje išleistumėte dar daugiau. O jeigu tuos 150 eurų investuotumėte į naujo automobilio įsigijimą, mokėdami lizingo mokestį? Po kelių metų, išsimokėję turėsite puikų naują elektromobilį ir jums ilgus metus neskaudės galva dėl didelių kuro kainų.

2. Hibridiniai automobiliai

Hibridiniai nauji automobiliai tai dar vienas būdas sutaupyti eksploatacijos išlaidoms. Benzinu-elektra varomi varikliai sunaudoja labai nedaug benzino. O kitas privalumas, kad vairuotojui niekada neteks jaudintis dėl to, kad automobilis baigia išsikrauti kelyje.

Perkant hibridą taip pat galima gauti kompensaciją, kuri išmokama sunaikinus seną transporto priemonę ir nusipirkus mažiau taršią. Tiesa, kompensacija nėra didelė. Todėl įsigydami hibridinį naują automobilį skaičiuokite jo atsiperkamumą ilgesniame laikotarpyje, pavyzdžiui – 10 metų.

  • Kiek per tą laiką išleisite degalams?

  • Kiek išleistumėte su naudotu dabartiniu savo automobiliu?

  • Kiek nuvertės jūsų naujas automobilis per 10 metų?

  • Kiek sutaupysite, dėl to, kad nemokėsite ar mažai mokėsite už remontą?

  • Pagaliau, kiek teigiamų emocijų jums sukeltų naujas pirkinys?

Nauji automobiliai dažniausiai parduodami su garantija keliems metams. Jeigu per tą laiką jie sugenda, kai kurios įmonės pasiryžusios remontuoti nemokamai. Tai dar vienas pliusas naujoms transporto priemonėms.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *