Estetinis plombavimas – procedūra siekiantiems gražesnės šypsenos

Šiuo metu įvairių odontologinių procedūrų pasirinkimas tikrai nėra siauras, tad ir tuomet, kada siekiama pagražinti šypseną, tikrai galima pasirinkti labiausiai tinkančias galimybes. Vienas palankiausių sprendimų – tai estetinis plombavimas, kuris pastaruosius kelerius metus įgijo itin didelį populiarumą. Taip nutiko tikrai ne be priežasties – ši procedūra turi tikrai nemažai privalumų. Taigi, kokie jų yra laikomi pačiais svarbiausiais?

Natūraliai atrodantys dantys

Tuo atveju, kai tenka atlikti odontologines procedūras priekiniams dantims, visada svarbu tai, kad dantys atrodytų kuo natūraliau, tad estetinis plombavimas gali iš tiesų puikiai pasiteisinti. Jei priekiniai dantys yra plombuojami įprastu būdu, rezultatai ne visada yra tokie puikūs, kokių norėtųsi, o tuomet, jei nusprendžiama rinktis estetinį plombavimą, rezultatas yra tikrai džiuginantis. Odontologas, atliekantis estetinį plombavimą, visada parenka tinkamiausią naudojamų plombų spalvą, todėl niekas nė nesužinos, kad jūsų dantys buvo plombuoti.

Plačios pritaikymo galimybės

Estetinis plombavimas gali būti pasirenkamas tikrai dažnais atvejais: kai siekiama, kad būtų pakoreguota dantų spalva ar forma, kai dantys yra pažeisti ėduonies, ir t.t. Apsilankę odontologijos klinikoje galėsite pasikonsultuoti su specialistais, ir jie tikrai patars, ar verta rinktis estetinį plombavimą, ar vis dėlto reikėtų pasvarstyti apie kitas galimybes.

Nebrangus sprendimas

Nors gali atrodyti, kad estetinis plombavimas kainuos labai brangiai, tačiau įsitikinsite, kad taip nėra. Kaina visada priklauso nuo to, kokie yra dantų pažeidimai, kiek dantų teks plombuoti, ir t.t. Apsilankę internetinėse klinikų svetainėse galėsite sužinoti preliminarias teikiamų paslaugų kainas, o tuomet, kai užsiregistruosite konsultacijai, sužinosite tikslesnę estetinio plombavimo kainą.

Greitai atliekama procedūra

Nesvarbu, kiek dantų reikės plombuoti , – vos vieną, du ar kelis, tikėtina, kad estetinis plombavimas bus atliekamas vieno vizito metu, ir tai truks ne ilgiau nei kelias valandas. Jei siekiate kuo geresnio rezultato, pirmiausia rekomenduojama atlikti profesionalią burnos higieną odontologo kabinete, o jau kito vizito metu jau galės būti atliekamas ir estetinis plombavimas. Taigi, vos po dviejų apsilankymų odontologijos klinikoje galėsite džiaugtis tikrai gražia šypsena. Be to, svarbu paminėti ir tai, kad estetinis plombavimas džiugina ilgalaikiu rezultatu – šią procedūrą įprastai tenka pakartoti tik po aštuonerių metų ar dar vėliau.

Nors šiuo metu taip pat yra siūloma ir estetinio plombavimo alternatyva – dantų laminatės, tačiau pastarasis pasirinkimas nėra toks populiarus kaip estetinis plombavimas. Taip yra dėl to, kad dantų laminates gali pasiūlyti ne taip ir daug klinikų, o šios procedūros kaina yra didesnė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *