Automobilių nuoma Vilniuje: kaip sutaupyti?

Gyvenime susiduriame su įvairiomis situacijomis, kai prireikia nuomotis automobilį. Pasiūla didelė, nuomotojų daug, tačiau kaip neapsigauti? Juolab visada norisi sutaupyti, o skelbimų su prierašais apie pigią automobilių nuomą Vilniuje išties daug.

Ar pigi nuoma iš tikrųjų bus tokia pigi?

Nesąžiningi nuomotojai reklamuoja savo paslaugas siūlydami mažą kainą, tačiau visos gudrybės paaiškėja transporto priemonę grąžinant – tada gali tekti susimokėti net kelis kartus didesnę sumą. Dėl to patariama nesižavėti skelbimais ir reklamomis, kuriose siūloma kaina automobilio nuomos siekia vos kelis eurus.

Pagalvokite patys, kiek iš tikrųjų gali kainuoti automobilių nuoma Vilniuje: kainuoja ir pats automobilis, ir jo draudimas, o kur dar nusidėvėjimas, periodinės apžiūros autoservise ir brangus remontas? Ar patys nuomotumėte savo automobilį už kelis eurus? Tikriausiai ne, tačiau tokių pasiūlymų rinkoje pasitaiko ir ne visi jie yra apgaulė – kai kurie nuomotojai, susidūrę su maža pasiūla, mažindami kainas padengia bent dalį savo veiklos išlaidų.

Kaip pasirinkti patikimą autonuomos kompaniją?

Geriausias būdas sutaupyti nuomojant automobilį yra ne vaikytis mažiausių kainų, o pasirinkti patikimą paslaugos teikėją. Tai padaryti padės paieška internete: čia galite patikrinti registracijos informaciją, paieškoti atsiliepimų. Su problemomis susidūrę klientai yra linkę paviešinti savo blogą patirtį, tad jei su įmone nors negerai, tokią informaciją internete tikrai rasite.

Taip pat atidžiai susipažinkite su automobilio nuomos sąlygomis. Gali būti taikoma įvairių ribojimų, kurie neatitiks jūsų reikalavimų. Taip pat atkreipkite dėmesį į papildomus mokesčius – nesąžiningos kompanijos užsidirba būtent iš jų: tai gali būti automobilio pristatymo, parkavimo tam tikrose zonose mokestis ir pan. Kai visos sąlygos bus žinomos, galėsite priimti sprendimą, kurioje kompanijoje automobilį nuomotis.

Automobilių nuoma Vilniuje – itin populiari

Taip pat atkreipkite dėmesį į tai, kad automobilių nuoma sostinėje yra itin populiari. Čia autonuomą renkasi ir atvykę turistai, ir iš kitų šalių atostogauti sugrįžtantys emigrantai. Jei norite sutaupyti, geriausia automobilį rezervuoti iš anksto. Pasitikrinkite, kokios sąlygos taikomos rezervacijai ir pasirinkite norimą transporto priemonę. Taip ne tik mokėsite mažiau, bet ir išvengsite situacijos, kai norimas automobilis reikiamu metu bus išnuomotas kitam klientui.

Visada nufotografuokite automobilį

Tikriausiai girdėjote įvairių istorijų apie automobilių nuomą užsienyje ir matėte per filmus, kaip pasiėmus automobilį jis fotografuojamas iš visų pusių. Tai ne mitas – automobilio fotografavimas tikrai padeda, jei kyla ginčas dėl įbrėžimo ar nubrozdinimo. Taigi, jei nusprendėte pasinaudoti automobilių nuoma Vilniuje ir norite išvengti papildomų išlaidų už pažeidimus, kurių nepadarėte, nufotografuokite automobilį jį pasiimdami.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *