Automobilių nuoma Kaune: kaip sutaupyti?

Automobilių nuoma yra patogi paslauga, kuri praverčia ir miesto gyventojams, ir turistams. Automobilių nuoma Kaune yra gana populiari, tad čia lengvai rasite išsinuomoti mėgstamos markės automobilį savo kelionėms po miestą ar už jo ribų. Pasirinkimas išties didelis, tad verta tuo pasinaudoti ir sutaupyti.

Kaip pasirinkti automobilių nuomos kompaniją?

Ieškant automobilio nuomai, neverta vaikytis mažiausios kainos. Automobilių nuoma Kaune ir kituose miestuose ar net šalyse yra vykdoma tuo pačiu principu, tad po maža kaina dažniausiai slypi nelabai sąžiningos sutarties sąlygos. Tokiais atvejais jų nepaskaičiusiems nuomininkams dažniausiai tenka susimokėti net kelis kartus brangiau, nei įprastai.

Geriausia palyginti kelių kompanijų kainas ir susidaryti nuomonę, kiek kainuoja pasirinktos klasės automobilių nuoma Kaune. Jei matote pasiūlymą su gerokai mažesne kaina, reikėtų itin atidžiai pasidomėti nuomos sąlygomis. Apskritai, geriausias būdas sutaupyti nuomojant automobilį – tai pasirinkti patikimą nuomos kompaniją. Tada ir nuoma bus sklandi, ir paslaugos kaina tikrai liksite patenkinti.

Pasirinkta nuomos kompanija pasidomėkite internete, paieškokite atsiliepimų. Jei su įmone yra problemų, kiti automobilius nuomoję vairuotojai jomis tikrai pasidalins. Taip pat atidžiai perskaitykite nuomos sąlygas ir atkreipkite dėmesį į atvejus, kai yra mokami papildomi mokesčiai.

Kiek kainuoja automobilių nuoma Kaune?

Nėra vieno įkainio visų automobilių nuomai, galutinė kaina priklauso nuo daugybės veiksnių. Svarbu kokios klasės ar net kokio modelio automobilį pasirinksite, taip pat kainai daug įtakos turi ir nuomos laikotarpis – kuo jis ilgesnis, tuo pigesnis įkainis. Taip pat gali kainuoti ir papildoma įranga, pavyzdžiui, kėdutė vaikui. Kai kuriose nuomos kompanijose taikomas didesnis įkainis mažesnį vairavimo stažą turintiems vairuotojams.

Svarbu žinoti ir tai, kad kai kurios nuomos kompanijos riboja nuvažiuojamų kilometrų skaičių – daug keliaujant automobiliu gali tekti už pasiektą ridą susimokėti papildomai. Dėl to pravartu dar renkantis automobilį nuomai išsiaiškinti visas sąlygas.

Brangiau mokėsite ir tuo atveju, jei pasinaudosite automobilių nuoma Kaune, o grąžinti jį norėsite kitame mieste. Kai kurios kompanijos turi aikšteles skirtinguose miestuose ir grąžinimo mokesčio kitoje vietoje netaiko, tačiau reikėtų pasitikslinti.

Kaip sumažinti automobilio nuomos kainą?

Automobilių nuoma Kaune kainuos pigiau, jei viską planuosite iš anksto. Patariama norimą automobilį rezervuoti bent prieš kelias dienas – taip nuoma kai kuriose kompanijose kainuos pigiau. Taip pat pasidomėkite įvairiomis akcijomis ir nuolaidomis.

Mažesnes kainas siūlo ir tos nuomos kompanijos, kurios veikia kaip tarpininkai. Tokiu atveju automobilį nuomositės tiesiai iš jo savininko. Ieškokite artimiausios nuomos vietos – tai padės sutaupyti išlaidas, kurių prireiktų kelionei pasiimti automobilį. Kartais naudinga užsisakyti papildomas paslaugas, kai automobilis yra pristatomas į reikalingą vietą arba paimamas iš patogios vietos – tai gali padėti sutaupyti ir daugybę laiko.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *