10 populiariausių kortų žaidimų visame pasaulyje

Nesvarbu, ar esate klasikinių kortų žaidimų, pokerio, ar šiuolaikinių vaizdo žaidimų gerbėjas, kortų žaidimų pasaulyje kiekvienas ras ką nors sau. Nuo tradicinių žaidimų, tokių kaip bridžas, pikas ir pokeris, kurie buvo žaidžiami šimtmečius, iki modernesnių žaidimų, tokių kaip "Magic: The Gathering", "Yu-Gi-Oh" ir "Hearthstone", žaisti kortomis mėgsta daugybė žmonių visame pasaulyje. Šiame vadove apžvelgsime 10 populiariausių kortų žaidimų pasaulyje. Šiame sąraše pateikiami geriausi iš geriausių kortų žaidimų – nuo lengvai išmokstamų žaidimų, tinkamų pradedantiesiems, iki sudėtingesnių strategijų, kurias įvaldyti gali tik patyrę žaidėjai. Taigi, pasiruoškite maišyti ir dalyti, nes netrukus susipažinsime su populiariausiais kortų žaidimais visame pasaulyje.

KortosŠiame straipsnyje apžvelgsime 10 populiariausių kortų žaidimų pasaulyje. Šiame sąraše pateikiami geriausi iš geriausių kortų žaidimų – nuo lengvai išmokstamų žaidimų, tinkamų pradedantiesiems, iki sudėtingesnių strategijų, kurias įvaldyti gali tik patyrę žaidėjai. Taigi pasiruoškite maišyti ir dalyti, nes netrukus apžvelgsime populiariausius kortų žaidimus visame pasaulyje. Šis straipsnis yra mūsų serijos apie kortų žaidimus dalis. Jei jums įdomiau sužinoti daugiau apie kortų žaidimų istoriją, galite perskaityti šiuos straipsnius: – Pirmieji kortų žaidimai buvo pradėti žaisti IX a.; jų taisyklės skirtingose vietose buvo skirtingos. Šiandien yra dešimtys kortų žaidimų, kurie gana populiarūs visame pasaulyje. Kortų žaidimai ir rinkos naujienos.

Pirmasis mūsų sąraše yra bridžas. Bridžas yra triukų atlikimo kortų žaidimas, kuriame žaidėjai varžosi, kaip atlikti triukus su tam tikros vertės kortomis, o komanda, laimėjusi daugiausia triukų, laimi partiją. Bridžo taisyklės gali šiek tiek skirtis priklausomai nuo to, kur žaidžiate, tačiau dažniausiai žaidimai žaidžiami poromis su 32 kortų kalade. Taškai skiriami triukus laimėjusiems žaidėjams, o laimi ta komanda, kuri žaidimo pabaigoje turi daugiausia taškų. Bridžas yra vienas populiariausių kortų žaidimų pasaulyje, dažnai žaidžiamas turnyruose. Tai puikus pasirinkimas pradedantiesiems kortų žaidėjams, be to, jis tinka įvairaus amžiaus žmonėms. Bridžas yra vienas iš lengviausiai išmokstamų kortų žaidimų, be to, tai puikus žaidimas socialiniams susibūrimams.

Toliau mūsų sąraše – Pikasai. Pikasai yra vaikų kortų žaidimas, žaidžiamas su standartine kortų kalade. Šiame žaidime žaidėjai paeiliui atverčia kortas, kad sudarytų 6 kortų pokerio kombinaciją. Žaidėjas, sukūręs geriausią kombinaciją, laimi žaidimą. Nors "Pikasai" taisyklės yra pakankamai paprastos, kad jas suprastų maži vaikai, šis žaidimas taip pat yra puikus būdas supažindinti su klasikiniu pokeriu. Pikasai yra greitas žaidimas, kurį žaisti labai smagu. Tai puikus pasirinkimas šeimoms ir visuomeniniams susibūrimams, taip pat puikus būdas praleisti laiką ilgose kelionėse.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *