Žieminių padangų priežiūros niuansai

Transporto priemonės padangos, kurios yra pasirenkamos pagal sezoną – visada geresnis pasirinkimas nei kad universalios. Štai žieminės padangos turi būti ne tik perkamos labai atidžiai, tačiau taip pat ir prižiūrimos. Tik tokiu atveju žiema, kad ir kokia arba kokia drėgna ji bus – nebus baisi Jūsų padangoms ir tuo pačiu visai transporto priemonei.

Svarbiausia – geros kokybės padangos

žieminės padangosŽieminės padangos turi būti perkamos iš patikimų prekybos vietų. Tai garantuoja, kad kokybė bus pati geriausia. Šiuo metu internete galima rasti labai daug perpardavinėtojų, kurie tikina, kad jų padangos yra labai geros. Deja, iš po vienos žiemos matyti, kad funkcijos jau toli gražu nebe tokios, kokios buvo pačioje pradžioje. Štai todėl siūlome daugiau investuoti į kokybę, kuri tikrai atsiperka.

Saugiai laikykite iki kito sezono

Jeigu padangos bus naudojamos ne vieną sezoną – tokiu atveju labai svarbu kad jos lauktų savo funkcionalumo eilės iki tada, kol jų prireiks, saugiai. Geriausia laikyti garaže arba sandėlyje. Taip pat galima rasti ir specialius viešbučius, kur tokios padangos yra laikomos iki tol, kol vėl ateina jų laikas. Bet kuriuo atveju svarbiausia, kad tokia patalpa būtų sausa ir tuo pačiu ne per šalta. Tokiu atveju geros kokybės padangos Jums tarnaus net kelis sezonus iš eilės.

Nevažinėkite su netinkamomis padangomis

Labai dažnai apie padangų kokybę galima pasakyti ir jas įvertinus vizualiai. Blogiausia, kai akivaizdžiai matyti, kad padangos yra blogos, tačiau nesiimama jokių priemonių jų tvarkymui ir tuo pačiu toliau su jomis važinėjama. Dažniausiai tokiu atveju net ir labai maži gedimai virsta dideliais ir tokiu atveju belieka tik pirkti naujas padangas.

Tinkamas slėgis

Dažniausiai žiemos metu reikalingas nuolatinis tinkamo slėgio užtikrinimas. Žinoma, tam reikia pripūsti padangas. Tiek, kiek reikia, kad jos sėkmingai tarnautų ir tuo pačiu be jokio vargo galima būtų saugiai įveikti atstumus. Tokiu atveju siūlome nuolatinai tikrinti slėgį. Žinoma, tai reikia daryti visus metus, tačiau būtent žiemos periodu – dažniausiai tas tikrinimas turi būti dažnesnis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *