Naujos ar senos statybos butas?

Norite gyventi savo svajonių namuose, kuriuose tikrai būtų galima atsipalaiduoti? Tokiu atveju geriausias pasirinkimas yra naujos statybos butai Vilniuje, kurių pasiūla rinkoje šiuo metu yra labai plati, tad kiekvienas ras variantą, kuris labiausiai tenkina jo poreikius. Tiesa, nauja statyba – visada geriausias pasirinkimas, tačiau net ir tai suvokdami kai kurie žmonės vis tiek renkasi senos statybos butus. Ir kainos skirtumai – tikrai maži.

Butas VilniujePateiksime Jums kelis niuansus, kurie galbūt padės tinkamai pasirinkti ir tuo pačiu apsispręsti, kuris variantas yra geriausias ir tuo pačiu kiek verta mokėti už būstą.

1. Pirmiausia reikia suprasti tai, kad perkant būstą su paskolą dažniausiai labiau kredituojami naujos statybos butai. Tokiu atveju bankai dažniausiai taiko kur kas mažesnes palūkanas, o tai, žinoma, labai džiugina. Tai vien tai rodo, kad investicija – labiau atsipirks. Ir jeigu tai mato bankai – turėtumėte matyti ir jūs.

2. Naujos statybos butai dažniausiai yra kur kas jaukesnėse bendruomenėse, o daugeliui žmonių tai yra prioritetas. Paprasčiausiai jie nori gyventi tokiose vietose, kurios yra draugiškos, malonios, galiausiai, kuriose vaikai gali rasti draugų. Dažniausiai naujos statybos butuose yra kuriamos tokios bendruomenės.

3. Taip pat daugeliui svarbūs komunaliniai, kurie kiekvieną mėnesį yra labai panašūs. Natūralu, kad tikimasi sumokėti mažiau, tačiau gauti kuo daugiau. Tokiu atveju dažniausiai pasitarnauja nauja statyba, kadangi namai yra kur kas geriau apšildyti.

4. Daugeliui žmonių norisi gyventi tokioje aplinkoje, kuri iki mažiausių smulkmenų yra išpuoselėta. Dažniausiai, vėlgi, tam pasitarnauja nauja statyba. Greta namų dažniausiai yra žaidimų aikštelės bei kitos pramogos, kurios, žinoma, tinka žmonėms.

5. Galiausiai, jeigu ieškote namo, kuris bus ilgalaikė investicija – tokiu atveju siūlome taip pat rinktis naujos statybos butus. Jie dažniausiai kainuoja vos daugiau, tačiau atsiperka – kur labiau. Tiek tokiu atveju, kai tikimasi geresnės gyvenimo kokybės, tiek tokiu atveju, kai norisi paleisti butą nuomai arba vėliau jį parduoti. O rinktis investicijas, kurios tarnaus ilgiau ir tuo pačiu atsipirks labiau – visada verta.

Naujos statybos butai Vilniuje yra labai įvairūs ir kiekvienas gali rasti sau tinkamą variantą. Tik svarbiausia skirti laiko smulkmenoms ir rasti kokybę, kuri patenkins ir net pranoks Jūsų poreikius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *