Miško vertės nustatymas. Kas ją lemia?

Turite mišką, kuris Jums nebėra reikalingas ir tuo pačiu siekiate iš jo kuo daugiau uždirbti? Tokiu atveju geriausia rinktis supirkėjus, kurie dažniausiai pasiūlo racionaliausią kainą. O jų ieškoti siūlome specialiuose internetiniuose puslapiuose, kuriuose supirkėjų pasiūla labai plati, tad konkurencija skatina geriausią variantą.

Parduodu mišką“ skelbimai yra labai įvairūs ir dažniausiai stebina savo kainomis, kurių ribos yra labai plačios. Pateiksime gaires, kurios nusako miško kainą. Galbūt tai padės geriau suprasti – kokia yra Jūsų žaliojo kampelio vertė.

Miškai· Žinoma, pirmiausia labai svarbiu aspektu tampa miško amžius. Šiuo atveju – kuo jis yra jaunesnis – tuo kaina yra mažesnė, kadangi teks laukti, kol miškas bus pakankamai brandus, kad jį galima būtų kirsti.

· Taip pat svarbi ir sudėtis. Dažniausiai Lietuvoje auginami mišrūs miškai, tačiau jų kaina yra kur kas mažesnė nei tokiu atveju, kai perkami ąžuolynai. Žinoma, jų kainos yra pačios didžiausios, tačiau ir vertė, žinoma, labiausiai traukia akis.

· Žinoma, svarbi ir lokacija, kadangi daugelis verslininkų nori pirkti tokius variantus, kurie yra ne tik kuo paprasčiau pasiekiami, tačiau taip pat ir būtų saugomi. Juk tai dažniausiai sukelia dar daugiau problemų.

· Kainos kismas remiasi ir į miško plotą. Tai bene pats svarbiausias aspektas, kuris ir lemia – kiek bus gaunama. Tiesa, ne visada didesnis plotas reiškia ir didesnį uždarbį. Kaip supratote – labai daug veiksnių lemia kainos ribas.

· Siūlome nepamiršit, kad dažniausiai tie miškai, kurie yra saugomose teritorijose – ne tokie paklausūs. Žinoma, tam tikra prasme jie gali atrodyti labai gera investicija. Tačiau tik ne tokiu atveju, kai reikalingas miškas išsikirtimui. Paprasčiausiai tokiu atveju yra labai daug barjerų, kurie verslininkams dažniausiai kelia ir nemažai rūpesčių.

· Reikalingas ir geras priėmimas prie miško, tad tai dar vienas svarbus vertinimo aspektas.

Tiksli miško vertė dažniausiai nusakoma po pokalbio su supirkėju. Tačiau kuo daugiau žinosite apie kainos galimybes bei ribas – tuo ramesnis galite būti, kad bet kuriuo atveju jums bus suteikta naudinga informacija, kuri leis paprasčiau įvertinti lūkesčius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *