Lipnios plėvelės tipai

Lipni juosta yra toks paprastas daiktas, tačiau naudojamas beveik kiekvieną dieną ir tuo pačiu labai skirtingo tipo darbams atlikti. Nieko keisto, kad daugelis žmonių savo namuose turi bent jau kelis skirtingos tokio tipo juostos tipus, kad prireikus – ji būtų visada šalia. Tiesa, lipni plėvelė, kuri yra dar geresnis pasirinkimas, taip pat detaliau klasifikuojama į kelis tipus, tad aptarsime kelis pagrindinius, kurie padės Jums susipažinus įsigyti tai, ko visada reikia namuose.

Lipni plėvelė

PlėvelėKaip ir išduoda pavadinimas – plėvelė yra kur kas storesnė nei juosta, tad dažniausiai jos funkcionalumas yra didesnis, juolab, galima džiaugtis, kad ji padeda per trumpesnį laiko tarpą atlikti daugiau darbų. Pavyzdžiui, ji gali būti naudojama statybų sektoriuje, taip pat ir pakavimo dareliams atlikti, galiausiai, ji puikiai tinka tam tikro tipo prekių sutvirtinimui. Pasirinkimas – labai platus, tačiau geriausia pirkti platesnę, kad vienu metu būtų galima daugiau apvynioti.

Plėvelė su užrašu

Taip pat galima rasti ir plėveles arba juosteles, kurios yra dekoruotos užrašais. Dažniausiai užrašai yra tradiciniai, kaip kad „STOP“, „AKCIJA“ ir panašiai, tačiau pagal poreikius galima rasti tokius variantus, kurie unikalūs, vienetiniai. Taip pat kai kur galima džiaugtis ir juostelių užrašų gamyba. Tokiu atveju jie bus tokie, kokie Jums labiausiai tinka ir patinka. Tokia paslauga dažniausiai naudojasi verslininkai, kuriems svarbu, kad gaunamas unikalus variantas suteikiantis jų prekei daugiau funkcionalumo ir tuo pačiu asmeniškumo.

Balta plėvelė

Statybų sektoriuje labai dažnai naudojama balta lipni plėvelė, kuri dažniausiai skirta tam tikrų paviršių uždengimui. Kad ir stiklų, kai yra dažomi rėmai. Tokiu atveju pavyksta darbus ne tik atlikti kur kas paprasčiau ir greičiau, tačiau džiugina ir tai, kad plėvelė ne tik lengvai užsiklijuoja, tačiau taip pat ir lengvai nusiima, nepalieka jokių dėmių, kurios galėtų sugadinti daiktą. Juk ja dengti klijai ir yra skirti būtent tam.

Akivaizdu, kad pasirinkimas labai platus, įvairus, tačiau tai – gerai, kadangi kiekvienas gauna tai, ko jam reikia, kad tam tikri darbai būtų atliekami parasčiau, o daiktai atrodytų gražiau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *