Kuo kvepalai skiriasi nuo testerio?

Ar kada nors susimąstėte, kuo skiriasi originalus kvepalai, nuo bandomųjų (angl. tester) kvepalų? Daugelis kvepalų mėgėjų, testerius mėgsta netgi labiau, nei įprastus tradicinius kvepalus. Tie, kurie naudoja tokius kvepalus mano, kad tokie kvapai yra sodresni ir ilgiau išsilaikantys ant drabužių ar žmogaus kūno. Tačiau, yra ir tokių, kurie teigia, kad išmėginus šiuos kvepalus visgi liko nepatenkinti ir nerekomenduoja tokių kvepalų įsigyti. Bet kas iš tikrųjų yra testeriai ir kuo jie skiriasi nuo įprastų mums kvepalų?

KvepalaiKas yra testeriai? Kaip bebūtų, testeriai yra originalūs kvepalai, kurie dažniausiai pateikiami parduotuvių lentynose be dėžučių, skirti klientams juos pamėginti ant savęs. Testeriai, dažniausiai gaminami pagal populiariausių kvepalų asortimentą ir pateikiami 100 ml buteliukuose, bet galima rasti ir 50 ml, 75 ml, 90 ml, 125 ml ar kitokios talpos buteliukuose. Tokie kvepalai yra skirti parodyti kvepalų kvapą, prieš juos įsigyjant. Dažniausiai, įsigyti testerių gali būti sunku, nes jų parduotuvėse nepardavinėja. Žmonės, kurie nori įsigyti tokius kvepalus, kreipiasi į paskirstymo tinklus, kurie gali parduoti atliekamus testerius. Visuose tokio tipo kvepaluose yra 100% originalus kvepalų skystis, kuris randamas ir plačiai parduodamuose kvepalų buteliukuose. Paprastai, testeriai suvokiami, kaip kvepalai pigiau, nei kvepalai, kurie plačiai parduodami visose parfumerijos parduotuvėse.

Kaip atskirti, ar tai testeris? Tai lengva! Paprastai, tokie kvepalai bus įsigyjami iš internetinių parduotuvių, kuriose prie tokio tipo kvepalų bus nurodoma, kad tai testeris. Taip pat, tokie kvepalai pigiau įsigyjami, nei įprasti mums kvepalai. Jeigu kvepalai yra įsigyjami ne iš internetinės parduotuvės, tai reikėtų kreipti dėmesį į įpakavimą. Testeriai nebūna supakuojami į dėžutes, todėl tai vienas iš tokių kvepalų požymių.

Kuo skiriasi testeriai nuo paprastų kvepalų? Sakoma, kad testerių kvapas yra stipresnis ir ilgiau išsilaikantis. Tiesos yra, bet ne visais atvejais. Paprastai, testerių kvapas yra lygiai toks pats, kaip ir paprastų kvepalų. Didžiausias skirtumas tik tas, kad testeriai dažnu atveju išsilaikys ilgiau, nei paprasti kvepalai. Tačiau, čia irgi yra išimčių. Daug kas priklauso nuo to, kokiomis sąlygomis iškvėpinti drabužiai buvo laikomi. Jeigu daugiausia tie drabužiai nešiojami, kaip viršutiniai drabužiai, o dar, jeigu lauke, tai skirtumas tarp paprastų kvepalų ir testerių bus nežymus.

Taigi, kuo testiniai kvepalai yra pranašesni už paprastus kvepalus? Vienareikšmiškas atsakymas – dėl kainos. Jeigu kvepalus perkame sau ir mums nesvarbus yra jų įpakavimas, už kurį nenorime mokėti, tai esant galimybei, rekomenduojama įsigyti testerius. Tik juos įsigyti, gali būti ne taip paprasta, kaip įprastus mums kvepalus. Ne paslaptis, kad kvepalai, gali būti labai brangūs, todėl kvepalai pigiau, iš tiesų gali būti vienas iš didžiausių kriterijų, juos pasirenkant.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *