Kokius roletus pasirinkti?

SolemluxRoletai yra puiki alternatyva kitiems langų priedams – žaliuzėms arba užuolaidoms. Jei žaliuzės gali būti nelabai jaukus pasirinkimas namams, o užuolaidos nelabai praktiškos ir senamadiškos, bei sunkiai įrengiamos, tai roletai yra puikus šiuolaikinis pasirinkimas tinkantis bene kiekvieniems namams. Roletai diena naktis kaina taip pat yra mažesnė nei didelių užuolaidų, todėl tai tik dar labiau motyvuoja rinktis būtent šį variantą. Tačiau kaip išsirinkti būtent tai, kas tiktų jūsų namams ir interjerui?

Roletai diena naktis sukuria akliną tamsą jūsų namuose tuomet, kai jums jos reikia. Taip pat, kai jums reikia šviesos, jūs galite labai lengvai ir greitai visiškai pašalinti roletą nuo lango ir turėti maksimaliai daug saulės spindulių. Pagrindinis dalykas apie kurį reikia pagalvoti renkantis roletus yra jų spalva. Kiek klaidingai juos derinti prie kambarių perkant tiesiog tokios pačios spalvos kaip kambarių sienos. Taip neturėtų būti – daug geresnis pasirinkimas roletus derinti prie langų, o ne prie kamabrio sienų. Žinoma, jei jūsų langai yra standartiniai, balti plastikiniai langai, baltų roletų pasirinkimas galbūt ir neatrodo labai viliojantis. Kita vertus, jums tikriausiai derėtų rinktis šviesius roletus. Jei jūsų kambarys nudažytas tamsia spalva, o jūs į jį dar įmontuosite ir tamsius roletus, viskas atrodys labai neskoningai. Daug gražiau būtų sukurti kontrastą tarp spalvų ir taip atskirti roletus nuo bendro kambario vaizdo. Kaip bebūtų, spalvų derinimas taip pat yra menas ir jis suprantamas ne kiekvienam. Internete galite surasti įvairių palečių, kuriose demonstruojama kuri spalva dera su kuria. Pasinaudoję tokia pagalba, galite surasti savo kambario spalvas ir pažiūrėti, kokios kitos spalvos prie jų dera. Tamsesni roletai nepraleis visiškai jokios šviesos, todėl jų pagalba galite sukurti akliną tamsą savo namuose. Tačiau ar jums tikrai to reikia? Aklinos tamsos savo miegamajame ar svetainėje nori turbūt toli gražu ne kiekvienas. Šviesesni roletai, net ir iki galo užtraukti, praleis kažkiek šviesos ir kambaryje nebus totaliai tamsu. Tai dar vienas argumentas, kodėl reikėtų rinktis šviesesnius roletus.

Galiausiai, būtinai nusipirkite tinkamo dydžio roletus. Per maži roletai atrodys tikrai prastai, o didesni paprasčiausiai netilps ant jūsų lango. Lygiai taip pat kaip ir tinkleliai langams, roletai turi būti būtent tokie, kokių reikia. Jei nepasitikite savo jėgomis montuojant, galite pasisamdyti profesionalius roletų meistrus kurie už jus atliks šį darbą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *