Kokie vyriški papuošalai madingi?

Vyrai norintys atrodyti madingai ieško įvairių būdų, kaip papildyti savo aprangos stilių. Kas daugiau, jei ne Mens Vector papuošalai gali padėti formuoti reikiamą įvaizdį? Perkamos vyriskos apyrankes, kaklo karoliai ir grandinėlės, žiedai. Ką rinktis norint atrodyti šiuolaikiškai?

Vyrams aksesuaraiMada nesnaudžia ir vis siūlo naujas papuošalų tendencijas. Džiugu, kad vyrai vis labiau supranta mados svarbą ir nori atrodyti šiuolaikiškai. Šiuo metu nebemadingos vyriškos grandinėlės, kurios buvo madingos prieš kelis dešimtmečius, todėl, jei vis dar mėgstate tokia grandinėlė puoštis, tai verčiau padėkite ją į stalčių. Dabar norint atrodyti madingai reikia rinktis karolius, kurie gali būti tiek mediniai, tiek ir metaliniai. Kaip jau supratote, gali būti bet kokios medžiagos. Tas pats ir su spalvomis. Norite nustebinti kitus savo šiuolaikišku įvaizdžiu? Rinkitės rožančius. Tai nėra tie patys rožančiai, kuriuos galite įsigyti bažnyčioje. Papuošalų parduotuvėse parduodami madingi rožančiai, kurie puikiai papildo šiuolaikišką stilių. Jeigu vis dėl to norite puoštis grandinėlėmis, tai atminkite, kad šiuolaikiškos grandinėlės yra tokios, kurias gamina juvelyrai dabar, o ne prieš daug metų. Madingos grandinėlės yra skirtingų dydžių, formų, spalvų ir raštų. Beje, puikiai atrodo juodos spalvos grandinėlės arba iš kelių grandinėlių supinta viena stambi. Tiesiog peržiūrėkite kaip atrodo šiuolaikiškos grandinėlės, kurias parduoda gerai žinomos parduotuvės.

Kita papuošalų grupė – žiedai. Be klasikinio vestuvinio (jei tokį mūvite), galima rinktis ir kitokius. Svarbu tik laikytis paprastos taisyklės – mūvėkite iki trijų žiedų. Didesnis kiekis atrodys keistai, nebent to reikia jūsų įvaizdžiui formuoti. Rinkitės ne tik klasika tapusius aukso ar sidabro žiedus, bet ir tokius, kurie turi spalvotus akmenis, pavyzdžiui, stilingai atrodys juodos spalvos metalo žiedas su mėlynu akmeniu. Mens Vector parduotuvėje rasite madingus žiedus, todėl bus paprasčiau suprasti, kas šiuo metu madinga, o kas jau nebe.

Atskiro dėmesio sulaukia vyriskos apyrankes. Jas mėgsta įvairaus amžiaus stipriosios lyties atstovai. Dabar galima rinktis įvairių medžiagų apyrankes. Itin madingos yra odinės. Jos tinkamos tiems, kurie nebijo išsiskirti iš minios. Jei renkatės kuklesnius stilius, tai puikiai atrodys plieninė ar grandinėlės tipo apyrankė. Be to, galima rasti ir karoliukų ar siūlų apyrankes. Norint atrodyti madingai nebūtina puoštis visais papuošalais, kuriuos tik turite. Reikėtų juos derinti pagal progą ar tai, kaip tuo metu rengiatės. Tai padės sukurti puikiai derantį stilių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *