Kokį butą pirkti?

Buto paieškos kartais sukelia labai daug problemų, nes nežinoma nuo ko pradėti paieškas. Galima tik pasakyti, kad visas paieškas reikia pradėti nuo tinkamos vietos pasirinkimo, pavyzdžiui, jeigu norite gyventi Klaipėdoje, tai jums reikalingi butai Klaipėdoje, iš kurių pasirinksite tinkamą. Tai dar ne viskas.

Saulės butaiŽinoma, vieta turi didžiulę reikšmę. Nuo to kaip tinkamai pasirinksite, kur gyvensite, priklauso labai daug kas. Dabar naujos statybos butų pardavimas Klaipėdoje suteikia galimybę rinktis skirtingas vietas tinkamas gyvenimui. Kiekvienam norisi gyventi gražioje ir tvarkingoje aplinkoje. Taip pat daugeliui norisi gyventi tokioje vietoje, iš kurios gali greitai pasiekti tokius strateginius objektus, kaip parduotuvės, poliklinikos, mokyklos, vaikų darželiai, darbo vieta ir t.t. Todėl renkantis, kur gyventi, reikia gerai pagalvoti, kuri pasirinkto miesto dalis labiausiai tenkins jūsų poreikius.

Suma pinigų už kurią galite pirkti butą taip pat reikšmingas pasirinkimo kriterijus. Galvojant, kokią sumą galite skirti, reikia pagalvoti ir apie tai ar pirkti naujos statybos, ar senos statybos butą. Tiek vienas, tiek ir kitas pasirinkimas turi savo privalumų ir trūkumų. Nors senos statybos butai dažniausiai būna pigesni, nei naujos statybos, tačiau reikia įvertinti ir galimas papildomas išlaidas remontui ar šildymo sąskaitų apmokėjimui. Daugeliu atvejų senos statybos bute reikia atlikti remontą, o šiuo metu remonto kainos yra labai didelės, todėl tai pridės nemažą sumą pinigų jau prie perkamo buto kainos. Taip pat senos statybos butuose dažniausiai yra centralizuotas šildymas bei pastatai ne taip gerai apšiltinti, kaip naujos statybos butai dėl to šildymo sąskaitos būna ženkliai didesnės. Tai padės jums apsispręsti kokį butą pirkti.

Šiuo metu butai Klaipėdoje parduodami įvairių dydžių. Jeigu nežinote, kokio dydžio butą pirkti, tai pagalvokite apie tai, koks plotas jums būtų komfortiškas gyventi ir, kiek asmenų gyvens bute. Be to, reikia nepamiršti, kad nuo ploto priklauso ir paties buto kaina. Taip pat reikėtų numatyti ir bent penkerius metus į priekį galvojant apie tai, kiek žmonių gyvens bute. Pavyzdžiui, jeigu šeimoje numatomas šeimos pagausėjimas, tai naudinga būtų iškart įsigyti didesnį butą, nei vėliau ieškoti vėl naujo, tik jau erdvesnio. Yra daug įvairių situacijų ir tik įvertinus viską galima pasirinkti, koks butas jums būtų tinkamiausias pasirinkimas. Kaip matome viskas yra ganėtinai individualu ir sprendimas priklauso nuo pirkėjui svarbių kriterijų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *