Klasikinio stiliaus komponavimas namuose. Esminiai patarimai

Planuojate savo namų stilių ir renkantis baldus, kurie išpildytų tą stilių ir suteiktų patalpai daugiau funkcionalumo? Tokiu atveju siūlome apsilankyti pas Mebelu guru specialistus, kurie iki mažiausių smulkmenų kuria tokius baldus, kurie labiausiai tinka ir patinka užsakovui.

Dažniausiai pirmas jų užduodamas klausimas yra susijęs su stiliumi. Paprasčiausiai kai meistras žino, kokio stiliaus norima – kur kas paprasčiau tokį pasiūlyti ir tuo pačiu aptarti baldų gamybos niuansus.

Klasikinis stiklius vis dar išlieka pačiu mėgstamiausiu ir u-sakomu dažniausiai. Jeigu ir Jus jis domina – pateiksime kelias taisykles, kurios, garantuojame, padės Jums namuose džiaugtis šiuo stiliumi be jokio vargo ir be interjero dizainerio.

Baldai svetainėje1. Klasikiniame interjere dažniausiai dominuoja paprastos, rudos spalvos, kurios nėra ryškios, pasteliniai atspalviai. Žinoma, galima interjere įtraukti ir kelis ryškius akcentus, tačiau jų turi būti mažuma.

2. Taip pat klasikinio stiliaus interjere dažniausiai komponuojami medienos gaminiai, kurie iki šiol vadinami pačiais patvariausiais, geriausios kokybės. Medis laikomas klasika, o tai – tradicijos pasekėjų pasirinkimas.

3. Dažniausiai klasikinis stilius neatsiejamas nuo smulkmenų, kurios ne tik puikiai atrodo, tačiau taip pat ir kuria jaukumą namuose. Šiuo atveju tai dažniausiai yra nuotraukos rėmeliuose, gėlės bei kitos smulkmenos, kurios papuoš namus ir tuo pačiu suteiks jiems daugiau asmeniškumo, jautrumo.

4. Klasikinio stiliaus interjere dažniausiai yra nemažai tekstilės. Tai ir pagalvės, ir geros kokybės užuolaidos, gobelenai. Šiuo atveju svarbiausias yra stiliaus vientisumas ir tuo pačiu, kad nebūtų daiktų per daug.

5. Judame toliau ir nepamirštame tinkamo apšvietimo, kuris dažniausiai būna ryškus, tačiau tuo pačiu ir neutralus. Tai reiškia, kad šviestuvas gali būti masyvus, labiausiai traukiantis akis, tačiau tuo pačiu beveik nepastebimas, nes tinkamai įsikomponuoja kitų daiktų apsuptyje.

6. Rinkitės tokius daiktus, kurie yra puošiantys, nebūtinai turi daugiau funkcijų. Paprasčiausiai minimalistinio stiliaus interjere dažniausiai mažai daiktų, kurie tik skirti estetikai. Tuo tarpu klasikinis stilius tam tikra prasme gali pasižymėti net ir daiktų pertekliumi ir tai – nieko blogo.

Galiausiai, dėl baldų pasirinkimo visada tarkitės su specialistais, kurie mielai atsakys į klausimus ir tuo pačiu padės išpildyti tam tikro daikto idėją. O geras daiktas tinkame stiliuje – nuostabu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *