Kiek kainuoja paminklas?

PaminklaiSkoningas paminklas kapavietėje yra būtinas, kadangi jis gali garantuoti, kad aplinka atrodys išbaigta, galiausiai, pats paminklas metų eigoje bus išlikęs savo estetiką. Kadangi šiuo metu galima rasti gamintojų, kurie kuria ypač geros kokybės paminklus – investuokite į juos, kadangi tuomet jie tarnaus daugelį metų.

Geros kokybės paminklus galite rasti čia: https://www.svedasupaminklai.lt/.

Palyginus skirtingas galimybes pamatysite, kad jų kainos labai kinta. Natūralu, kad kai kuriems kyla klausimas – kodėl?

Kainos kismą lemia labai daug aspektų, tad aptarsime kelis esminius niuansus, kuriuos įvertinus bei palyginus galėsite suprasti ne tik kas lemia paminklo kainą, tačiau ir kiek sumokėti, kad kokybė tikrai būtų pati geriausia.

1. Granito tipas

Paminklai dažniausiai gaminami iš granito, kadangi tai yra pati patvariausia medžiaga, kuri ne tik ilgai tarnauja, tačiau ir puikiai atrodo. Tačiau pats granitas yra labai įvairus. Nuo paties paprasčiausio tipo, kuris dažniausiai atrodo neypatingai, tačiau užtektinai patvarus, iki ypač skoningo, kuriuos renkasi tie, kuriems svarbi estetika. Kiekvienas ras pagal savo galimybes, nes granito tipų pasiūla šiuo metu yra plati kaip kad niekada.

2. Paminklo dydis

Natūralu, kad kitas vertinimo aspektas yra paminklo dydis. Kuo daugiau granito reikia ir kuo daugiau jo apdirbti tenka – tuo ir kaina yra didesnė. Visgi, kai kuriose kapavietėse daromi šeimų kapai, tad norisi, kad ant vieno akmens puikuotųsi kuo daugiau pavardžių. Tokiu atveju iškart verta investuoti daugiau į dydį.

3. Paminklo storis

Kaip ir dydis – jis kinta pagal žmonių poreikius. Tačiau taip pat yra visiškai natūralu, kad kuo jis yra didesnis –tuo ir storesnis, kadangi svarbu, kad jis stabiliai stovėtų vietoje pozicijoje.

4. Dizaino sudėtingumas

Granitas yra mėgstamas dėl to, kad galima ne tik išgauti norimą formą, tačiau taip pat ant jo išgraviruoti ir norimus paveiksliukus. Taigi kuo sudėtingesnis dizainas Jums bus reikalingas – tuo ir sumokėti reikės daugiau. Visgi, kadangi tik yra daiktas, kuris gaminamas mažiausiai keliems šimtams metų – investuoti dėl poreikių įgyvendinimo – verta.

Paminklo kaina kinta pagrinde nuo šių aptartų veiksnių, tad rinkitės kokybę, kuri, esame tikri, kad Jums tiks ir patiks.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *