Kaip pasirinkti tinkamus trumpalaikius plaukų dažus?

Trumpalaikiai plaukų dažai – smagus ir paprastas būdas eksperimentuoti su įvairiomis plaukų spalvomis, nesiimant ilgalaikių pokyčių. Nesvarbu, ar norite paryškinti plaukus, ar pasirinkti drąsią spalvą, renkantis laikinus plaukų dažus reikia atsižvelgti į keletą dalykų. Šiame straipsnyje panagrinėsime keletą patarimų, kaip išsirinkti tinkamus trumpalaikius plaukų dažus.

Atsižvelkite į savo plaukų tipą

Plaukų dažaiPirmas dalykas, į kurį reikia atsižvelgti renkantis trumpalaikius plaukų dažus, yra jūsų plaukų tipas. Įvairūs plaukų tipai gali skirtingai reaguoti į vis kitokių tipų plaukų dažus, todėl labai svarbu pasirinkti jūsų plaukų tipui tinkamą produktą. Pavyzdžiui, jei turite sausus arba pažeistus plaukus, geriausia rinktis švelnius ir drėkinančius dažus.

Pasirinkite atspalvį

Renkantis trumpalaikius plaukų dažus taip pat labai svarbu pasirinkti tinkamą atspalvį. Trumpalaikių plaukų dažų būna įvairių atspalvių – nuo natūralių spalvų iki drąsių ir ryškių atspalvių. Labai svarbu pasirinkti atspalvį, kuris papildytų jūsų odos atspalvį ir atitiktų jūsų asmeninį stilių. Jei nesate tikri, kokį atspalvį pasirinkti, apsvarstykite galimybę pirmiausia išbandyti pusiau ilgalaikius plaukų dažus, kad pamatytumėte, kaip jie atrodys ant jūsų plaukų.

Išsirinkite formulę

Trumpalaikiai plaukų dažai būna įvairių formulių, įskaitant purškiklius, gelius ir kremus. Labai svarbu pasirinkti tokią formulę, kurią būtų lengva naudoti ir kuri užtikrintų norimą padengimą bei intensyvumą. Pavyzdžiui, jei norite natūraliai išryškinti plaukus, geriausia rinktis purškiamą arba gelinę formulę. Tačiau jei norite intensyvesnės spalvos, geriau tinka kremo formulė.

Patikrinkite sudedamąsias dalis

Prieš naudojant trumpalaikius plaukų dažus taip pat svarbu patikrinti jų sudedamąsias dalis. Kai kuriuose dažuose gali būti aštrių cheminių medžiagų, kurios gali pažeisti plaukus arba sukelti alerginę reakciją. Ieškokite produktų, kuriuose nėra amoniako, peroksido ir kitų aštrių cheminių medžiagų. Taip pat apsvarstykite galimybę rinktis gaminį, kurio sudėtyje yra natūralių ingredientų, pavyzdžiui, kokosų aliejaus arba alavijo, kurie drėkina ir apsaugo plaukus.

Prieš dažant visus plaukus, būtina atlikti bandymą, kad patikrintumėte, ar neatsiranda nepageidaujamų reakcijų. Užtepkite nedidelį kiekį dažų ant nedidelės plaukų dalies ir palaukite 24 valandas, kad pamatytumėte, ar neatsiranda dirginimas ar alerginė reakcija.

Norint pasiekti norimą rezultatą ir kartu sumažinti plaukų pažeidimo riziką, labai svarbu pasirinkti tinkamus trumpalaikius plaukų dažus. Atsižvelgdami į savo plaukų tipą, pasirinkdami tinkamą atspalvį ir formulę, patikrinę ingredientus ir atlikę bandymą, galite išsirinkti trumpalaikius plaukų dažus, kurie suteiks jums norimą išvaizdą, o jūsų plaukai bus sveiki ir apsaugoti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *