Ką Vilniuje galite nupirkti už 50 tūkst. eurų

NT VilniujeAr turint 50 tūkst. Eurų jums įperkamas nekilnojamas turtas Pašilaičiuose, Senamiestyje, Justiniškėse, Žvėryne? Ko galima tikėtis, kišenėje turint tokią sumą, ir ko – imant paskolą?

Imant paskolą būstas turės būti tvaresnis

Galima laikyti, kad šiuo metu Vilniaus būstų rinkoje 9 iš 10 pirkėjų būstą įsigyja su paskola. Taigi, reikėtų žinoti, kad visų pirma už 50 tūkst. eurų būsto paskolos galėsite įsigyti būstą, kuris tiks iškart gyvenimui, nereikalaus didelių investicijų. Kitaip tariant, bus palankiai įvertintas turto vertintojų ir draudikų. O štai už tą pačią kainą nusipirkti seną sukiužusį trobelę, kurią savo rankomis paskui remontuosite, galėsite nebent tuomet, kai pirksite iš savo pinigų. Žmonių poreikiai skirtingi ir kai kurie žmonės tiesiog perka būstą visiškai sutvarkytą, nes tokio ir ieško, kiti kaip tik nori prisidėti. Nupirkti pigiau, paskui patys tvarkyti, kelti kainą. Tad pastaruoju atveju reikėtų turėti savo santaupų, nes galimai bankas paskolos neduos.

Ką galima nupirkti tolimesniuose rajonuose

Jeigu neskirstysime į banko paskolas ir grynuosius, galime vis tiek pažvelgti, kas laukia tolimesniuose rajonuose Vilniuje už 50 tūkst. eurų. Nekilnojamas turtas Pašilaičiuose, senos statybos daugiabutyje būtų realus maždaug toks: 2 kambarių (apie 40 – 50 kv. m.) ne pirmame ir ne paskutiniame aukšte. Arba išimtiniais atvejais 3 kambarių butas (50 – 60 kv. m.) paskutiniame aukšte su avarinės būklės stogu ir nepakeistais langais. Taip pat už tą pačią kainą Karoliniškėse ar Viršuliškėse nupirksite gražiai sutvarkytą vieno kambario butą sename daugiabutyje. Jeigu pažvelgsite į naujus statybos projektus, tai pamatysite, kad galite įsigyti 1 kambario butą naujos statybos name su gražia aplinka ir apdaila arba be jos.

Kas išeis centre

O dabar pasižvalgykime po dabartines kainas centre. Štai čia galima pamatyti, kad centre kainos daug didesnės. Už 50 tūkst. eurų neįpirksite jokio pilnai įrengto ir sutvarkyto buto normalioje vietoje centre. Galite tikėtis kažką įpirkti Naujininkų pradžioje prie stoties, stoties rajone. Bet ne tikrajame Senamiestyje. Jeigu kalba eitų apie prastos kokybės, visiškai neįrengtus butus, tuomet gal ir galima būtų rasti 1 kambarį kur nors Užupio bendrabutyje ar kitoje modernizacijos dar beveik nepaliestoje vietoje. Varžytinėse pigiau neapsipirksite irgi, nors taip ir gali pasirodyti iš tam tikrų skelbimų. Visgi ten kai kas yra pigiau, bet reikalauja daug papildomo darbo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *