Geriausi 2022 metų nauji automobiliai – visureigiai

Geriausi nauji automobiliai – viena iš aktualiausių temų vyriškoje kompanijoje, todėl pristatysime keletą modelių, kurie buvo sukurti praėjusiai metais. Pasirinkome visureigius. Nors jie kaltinami, kad sukelia daugybę nepatogumų važiuojant miestų gatvėmis ir parkuojantis, tačiau šie automobiliai išlieka vieni geidžiamiausių. Sunku atspėti, ar tiesiog tokia mada, ar visureigiai tikrai prideda jėgos savo šeimininkui?..

Nauji automobiliai BMW iX

BMW iX tai naujos kartos elektrinis visureigis, kuriame buvo apjungtos „X5“ ir „X6“ visureigių išvaizdos savybės. Automobilyje įdiegtos xDrive technologijos, elektrinės visų varančių ratų pavaros. Nauji automobiliai BMW iX turi dvi versijas, tai „iX xDrive50“ ir „iX xDrive40“.

BMW iX xDrive50 išskirtiniai bruožai:

  • nuvažiuojamas atstumas net iki 630 km pilnu įkrovimu;

  • nuo 0 iki 100 km įsibėgėja per 4,6 sekundės;

  • 523 AG variklis.

Benzinu ir dyzelinu varomi visureigiai BMW X7

Visureigiai BMW X7 tai elegancijos ir didybės derinys. Apgalvotas dizainas sukuria automobiliui ir lengvumo, ir solidumo įspūdį. Itin erdvus salonas vairuotojui suteiks dar daugiau malonumo. Automobilis gali puikuotis novatoriškomis technologijomis: gestais valdoma sistema, septintos kartos operacine sistema, vairavimo asistento programa, parkavimo asistentu ir kt.

Nauji automobiliai – visureigiai X7 turi 3 versijas: benzininį „xDrive40i“, benzininį „M50i“, dyzelinį „xDrive40d“.

BMX X7 M50i charakteristika:

  • 390 kW galios variklis (530 AG);

  • įsibėgėjimas nuo 0 iki 100 km per 4,7 s.

2020 metų „Volkswagen Tiguan Allspace“

„Volkswagen Tiguan“ buvo vienas geriausiai parduodamų naujų automobilių Europoje ir JAV, todėl kompanija 2020 metais atnaujino šį modelį ir sukūrė „Allspace“ su pailginta ratų baze. Šiame automobilyje dar labiau ištobulintos geriausios „Tiguan“ charakteristikos – patrauklus dizainas, patogumas, naujausia įranga.

Naujų automobilių kainos įvairios, BMW X7 siekia daugiau nei 100 000 eurų. Šiuolaikiškus BMW visureigius galima užsakyti „Krasta Auto“ salonuose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Važinėjimas nauju ir galingu automobiliu visada suteikia daugiau džiaugsmo kasdienybėje, net jei šiuo metu kaina atrodo per didelė, „Krasta Auto“ komanda padės naujus automobilius įsigyti lizingu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *