Ar važiuoti prie jūros su šunimi?

NT prie jūrosKadangi nekilnojamojo turto plėtojimas Palangoje nuolatos tik auga, galima pastebėti, kad atsiranda ir vis daugiau skirtingų būstų, kur galima poilsiautojams apsigyventi. Auga ir Nt sektorius, ir įvairių paslaugų, pramogų. Tad visa tai – labai gera vieta poilsiui su šeimomis. Šiais laikais vis mažiau jaunų porų kuria šeimas ir turi daug palikuonių. Labai dažnai miesto žmonės prieš susilaukdami vaikų (arba vietoje to) augina šunis – vieną ar kelis. Tai tampa tam tikru socializacijos būdu ir malonumu. Tačiau taip pat tai virsta ir tokia gyvenimo kliūtimi, norint keliauti. Ne visada ir aišku, ką daryti su augintiniu. Ar jį imti, ar kažkur palikti, jeigu norite leistis į kelionę. Tad ką daryti, vykstant atostogauti į Palangą? Imti augintinį ar palikti namuose? Štai variantai.

Geriausia apsigyventi – nuomojame bute

Jeigu jau nutarėte keliauti į Palangą su savo mylimu šunimi, tai vertėtų apsigyventi ne viešbutyje, o nuomojame bute. Ten bus lengviau su juo tvarkytis, daugiau vietos, nepridarys tiek žalos, o ir mažiau bus žmonių, kuriems gal trukdytų skleidžiami garsai. Taigi, geriausia taip ir apsigyventi – tiesiog išsinuomojus butą. Juo labiau dabar, kuomet Palangoje tiesiog pilna kuo puikiausių butų, kuriuose galima gyventi ir vieniems, ir su gyvūnais. Vanagupės parkas – nauji namai pušyno apsuptyje galėtų būti vienas iš variantų, jeigu ten rastumėte kur išsinuomoti sau gyvenamąją vietą.

Gyvūną reikės labai prižiūrėti

Turėkite omenyje, kad keliaudami atostogauti su gyvūnu, jūs visgi prisiimsite didesnę atsakomybę ir turėsite stengtis jį labiau prižiūrėti. Tad stenkitės tą ir daryti. Galite iš anksto pagalvoti, kokių priemonių imsitės, kad susitvarkytumėte su viena ar kita šuns keliama bėda. Ką darysite dėl triukšmo, dėl mitybos, dėl miegojimo, dėl švaros ir pan. Kaip vesitės į kurortą? Į maitinimo įstaigas. Ne visur ir bus vienodos sąlygos tą padaryti.

Jei nesivežate – mokėti už priežiūrą

Taip pat pagalvokite, kur galėtumėte palikti savo augintinį, jeigu norite jo verčiau neimti. Tą padaryti irgi tikrai galima. Tačiau jeigu mąstote, kad neverta vežtis augintinio dėl didesnių išlaidų, galbūt klystate. Labiau reikėtų žiūrėti į patogumą. Mat tiek pat kainuos namuose šunų viešbutis ar papildoma priemoka nuomojamame būste, kur pasiimsite drauge šunį. Palangoje yra kur pasivaikščioti su šunimis, todėl jūsų augintinis ten gali smagiai jaustis ir pasivaikščioti. Kai kurie šunys mėgsta jūrą, vandenį, tad pagalvokite ir apie tai, ko iš tiesų norėtų jūsų šuo, jeigu galėtų rinktis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *