9 patarimai, kaip priversti automobilį kvepėti kaip namuose

Ar mylite savo automobilį? Jei esate toks pat kaip mes, atsakymas tikriausiai yra "taip". Juk mūsų automobiliai – tai mobilieji namai, į kuriuos galime pabėgti, kai reikia ramybės. Tačiau, nors tai nuostabios vietos, kuriose galima leisti laiką, ne visiems iš mūsų pasisekė turėti visiškai naują automobilį su neutraliais kvapais ir šviežiais kilimais. Daugelis iš mūsų turi senesnes transporto priemones, kurios kvepia pasenusiomis cigaretėmis ar išgertuvėmis iš vakarykščio vakarėlio. O tiems, kurie nemėgsta valandų valandas šveisti automobilio apmušalų ir šalinti sklindančio išmetamųjų dujų kvapo, pateikiame 9 patarimus, kaip pasiekti, kad automobilis kvepėtų kaip namai. Automobilių kvapai už gerą kainą.

Įdiekite oro gaiviklį

Kvepalai vyramsNorint, kad jūsų automobilis kvepėtų geriau, geriausia pradėti nuo oro gaiviklio. Galima rinktis iš kelių kvapų, iš kurių populiariausi yra gėlių, citrusinių vaisių ir pušų kvapai. Jei norite, kad kvapas išliktų ilgiau, galite nusipirkti kvapiųjų aliejų, kuriuos galite lašinti į kištukinį difuzorių arba nendrinį difuzorių. Taip pat galite rinktis purškiklį į automobilį, nes jį naudoti patogiau ir galite naudoti bet kada.

Pakeiskite salono filtrą

Jei esate alergiškas, tai yra būtinas žingsnis. Jei salono filtras nėra reguliariai keičiamas, jis gali užsikimšti dulkėmis ir alergenais, todėl automobilio salone gali kauptis teršalai. Salono filtrą galite patikrinti pažvelgę už pirštinių dėtuvės arba nuėmę apatinį prietaisų skydelį prietaisų skydelyje. Dažniausiai automobilio prietaisų skydelyje užsidega įspėjamoji lemputė, jei filtrą reikia keisti. Salono filtrus galima lengvai rasti internete ir pakeisti juos per kelias minutes. Plačiau: https://amourdevil.com/kategorija/kvepalai-vyrams puslapyje.

Atidarykite langą

Greitas ir paprastas sprendimas, kaip atgaivinti automobilį, – kelioms minutėms atidaryti langus. Grynas oras padės pašalinti blogus kvapus. Langus galite laikyti atidarytus tiek laiko, kiek norite, tačiau nepamirškite jų praverti, kai oras tampa šaltesnis. Būdami tokioje padėtyje, nepamirškite kelioms minutėms atidaryti stoglangio. Grynas oras suteiks jūsų automobiliui malonų kvapą ir leis pajusti vėjelį automobilyje.

Uždekite kvapiųjų žvakių

Žvakės yra puikus būdas suteikti automobiliui jaukumo kvapą. Jei nerimaujate dėl kvapiųjų žvakių naudojimo tokioje uždaroje erdvėje kaip automobilis, rinkitės nekvepiančias žvakes. Jei norite visiškai išvengti liepsnos, galite naudoti arbatos žvakutes. Atpalaiduojančiam kvapui automobilyje sukurti taip pat galite naudoti kvapiuosius aliejus arba kištukinius difuzorius. Jei ketinate naudoti žvakes patalpoje, būtinai jas užgesinkite prieš pradėdami važiuoti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *