5 skirtumai tarp kokybišku ir nekokybišku baldų

Vienas dažniausiai užduodamu klausimų yra kuom skiriasi geros kokybės baldai nuo vidutinės kokybės. Palpalbaldai.lt parengė 5 didžiausi skirtumai tarp aukščiausios klasės baldų ir vidutinės klasės baldų.

Amortizacija

Viską lemia ne tai, ką matote išorėje, o tai, kas yra viduje. Jei pažvelgsite į aukščiausios kokybės baldų vidų, pamatysite daug storesnius ir aukštesnės kokybės paminkštinimus, pagamintus iš originalių medžiagų, kurios leidžia jiems tarnauti ilgiau. Daugumoje žemos klasės baldų naudojami supjaustyti putplasčiai, kurie laikui bėgant susispaudžia ir deformuojasi.

Varžtai, o ne kabės

Kokybiški baldai bus su varžtais arba kaiščiais. Prastos kokybės požymiai būtų įkalti, susegti arba suklijuoti. Stenkitės išvengti šių baldų, nes jie ne tik tarnauja trumpiau, bet juos bandant pergabenti yra didelė tikimtbe sugadinti.

Fanera ne visada yra bloga

Net ir aukščiausios kokybės balduose aukščiausios klasės gamintojai naudoja fanerą, kad konkretaus gaminio konstrukcija ar forma būtų tobula, todėl skiriasi medienos kokybė. Aukštos kokybės fanera turi 8 sluoksnius ir yra labai tvirta. Žemesnės kokybės fanera yra plona ir trapi; jei nesate atsargūs, šios rūšies fanera iš tikrųjų gali būti pradurta.

Spyruoklių technologija

Žemesnės klasės balduose dažniausiai rasite pagrindines spyruokles arba jų visai nėra, o vietoj to renkatės pigesnes elastines juostas, prisegamas prie rėmo. Laikui bėgant tokio tipo konstrukcija nebus ilgaamžė. Aukščiausios klasės balduose rasite kokybišką spyruoklinę technologiją, sukurtą tam, kad ilgainiui palaikytų amortizaciją, kad baldai neprarastų formos net ir po naudojimo.

Rėmo konstrukcija

Aukštos klasės gaminiuose rėmai yra kruopščiai apgalvoti dėl baldų pritaikymo iš anksto. Kojos skirtos nuimti ir pakeisti, jei jos pažeistos, o pagalvėles galima lengvai apmušti iš naujo. Paprastai žemesnės klasės balduose kojelės yra sukonstruotos tiesiai į rėmą, todėl jei sugadinsite koją, jums nesiseka. Apatinės klasės baldai dažnai neturi sluoksnių pagalvėlėse, todėl juos daug sunkiau apmušti.

Rekomenduojame įsigyti kėdes iš palpalbaldai.lt internetinės aprduotuvės. Statistiškai vienos geriausių kėdžių už gerą kainą. Virtuvės kėdės, kurios puikiai tiks jūsų namams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *