5 priežastys, kodėl turėtumėte surengti internetinį seminarą

VebinaraiNe paslaptis, kad internetiniai seminarai yra puikus būdas reklamuoti savo verslą. Internetinis seminaras yra palyginti pigus ir veiksmingas būdas pranešti žmonėms apie savo verslą, naujus produktus, paslaugas ar net pačią įmonę. Tyrimai rodo, kad internetinių seminarų investicijų grąža yra daug didesnė nei kitų vaizdo rinkodaros būdų. Vis dėlto daugelis įmonių nerengia internetinių seminarų, nes bijo, kad jie bus įrašyti, arba mano, kad tam reikia specialios programinės įrangos. Tačiau tai klaidingi įsitikinimai! Jums nereikia specialios įrangos, tik "Google Hangouts" ar kitos vaizdo konferencijų paslaugos ir nemokamos ekrano dalijimosi programos, pavyzdžiui, "Zoom.io" ar "BlueJeans", kad galėtumėte save įrašyti. Taip pat nereikia jokios specialios programinės įrangos – viskas, ko reikia, iš anksto įdiegta "Mac OS X" ir "Windows 10". Dabar, kai jau žinote, kodėl nereikia bijoti, susipažinkite su šiomis 5 priežastimis, kodėl turėtumėte rengti internetinį seminarą. Vebinarai yra vienas geriausių būdų ugydyti darbuotojus.

Tai paprasčiausias būdas pranešti žmonėms apie savo verslą

Jei esate naujokas tam tikroje pramonės šakoje, surengti internetinį seminarą yra paprasčiausias būdas pranešti žmonėms apie savo verslą. Rengdami internetinį seminarą, jūs pateikiate save ir leidžiate žmonėms daugiau sužinoti apie jus ir jūsų verslą. Galite papasakoti apie savo produktus ir paslaugas, savo verslo komandą ir ateities viziją. Jei esate veteranų įmonė, internetinių seminarų rengimas taip pat yra puikus būdas pranešti žmonėms apie savo verslą. Galite pasinaudoti šia galimybe ir pristatyti naujus produktus bei paslaugas ir papasakoti žmonėms, ką nuveikėte nuo tada, kai jie apie jus girdėjo paskutinį kartą. Internetinį seminarą taip pat galite naudoti tam, kad informuotumėte savo klientus apie savo produkto ar paslaugos privalumus ir apie tai, kaip jie gali jais pasinaudoti.

Internetinis seminaras – puiki galimybė padidinti savo el. pašto sąrašą

Jei norite padidinti savo el. pašto sąrašą, internetinis seminaras yra puiki proga paprašyti žmonių užsiregistruoti. Dauguma el. pašto rinkodaros platformų leis jums internetinio seminaro metu rinkti el. pašto adresus. Jei naudojate "Google Hangouts", galite net vienu paspaudimu paprašyti žmonių užsiregistruoti. Užsiregistruodami žmonės jums praneša, kad juos domina galimybė daugiau sužinoti apie jūsų prekės ženklą ir produktus. Tai taip pat suteikia jums galimybę tęsti tolesnius veiksmus su prenumeratoriais ir pranešti jiems, kada vyks jūsų internetinis seminaras ir kaip jie gali prisijungti. Didindami savo el. pašto sąrašą, pranešate žmonėms, kad jie jums rūpi ir norite su jais palaikyti ryšį. Taip pat parodote, kad rimtai žiūrite į savo verslą ir norite užmegzti ilgalaikius santykius su klientais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *